Jeden príslušenstvo, ktoré nemôžem online bez

, šaty: Gabriela Hearst (tiež k dispozícii tu a tu a miluje túto cenovo dostupnú alternatívu) | Topánky: Manolo Blahnik (podobná cenovo dostupná alternatíva tu, tu a tu) | Belt: Chloe (cenovo dostupná alternatíva tu) | BAG: Victoria Beckham (podobná tu a tu)

Tieto ekologické saténové šaty s Emeraldom som použil práve nedávno na módnu skupinu Worldwide Rising Star Awards, kde som bol poctený, že som bol príjemcami ceny Business Innovation Award pre Trove. Ak ste s týmto blogom dodržiavali akýkoľvek typ času, pravdepodobne pochopíte, že pokiaľ ide o príslušenstvo, mám chronickú závislosť od pásov na oheň pása, takže pravdepodobne nie je prekvapením, že som použil tento Chloe Belt Ak chcete dokončiť vzhľad. Možno ste si tiež všimli, že je to asi 200. krát, keď som tento pás Chloe v minulosti použil niekoľko týždňov, takže som dnes veril, že je najvyšší čas, aby som venoval publikovanému publikovaniu môjmu najpoužitejšiemu príslušenstvu: The Modelový pás .

Okrem výroby krásneho tvaru presýpacích hodín sa zdá, že medzišekčné pásy sú vždy úplne „dokončujú“ akýkoľvek typ vzhľadu. Avšak viac ako aspekt poľštiny môžu patričné ​​pásy tiež úplne transformovať aj tie najpriaznivejšie oblečenie. Skutočným dôkazom schopnosti príslušenstva úplne transformovať vzhľad je toto nedávne publikovanie, v ktorom používam obrovský veľký sveter, ako aj pružné strmene. Rozdiel, ktorý robí krásny stredný pás, ako aj podpätky pri obliekaní oblečenia pozostávajúce z úplne bezstarostných kusov, je ohromujúci.

Rovnako som nedávno použil rovnaký pás Chloe v tomto nedávnom príspevku, ktorý slúži ako jeden vynikajúci príklad toho, že poskytuje tradičný nový život s pridaním jednoduchého príslušenstva. Aj keď je pás Chloe určite drahý, vidíte, že ho nosím neustále, takže to stálo za to pre mňa. Určite sa však nemusíte rozmiešať, aby ste dostali bývalý pás zabijáka. Nižšie som zaokrúhlil všetky stredné pásy, ktoré ma v poslednej dobe zaujali, vrátane tejto krásy, ktorá je iba 55 dolárov!

Najlepšie pásy strednej sekcie za všetky nákladové body

Šaty: Gabriela Hearst (tiež k dispozícii tu a tu, tiež miluje túto cenovo dostupnú alternatívu) | Topánky: Manolo Blahnik (podobná cenovo dostupná alternatíva tu, tu a tu) | Belt: Chloe (cenovo dostupná alternatíva tu) | BAG: Victoria Beckham (v predaji! Podobné tu a tu)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *