Birkenstock Fashion Revival: Comfy Sandále sú späť

Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia sa môže skladať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Rozohľad doľava, ležte na svoje právo. Jeden pohľad dole hektickej chodníky alebo mestskej ulice, ako aj ste povinní chytiť pohľad na závažný 90. trend. Birkenstocks.

Nenávidieť ’em alebo Love’ em prvýkrát okolo, Birks sú späť, rovnako ako Získanie veľkého prehrávania spolu s Grunge, Boho, ako aj Hippie Revival, ktorý je prekročený URL stránky, ako je Tumblr, ako aj Instagram, ako aj Irl miesta pobrežie pobrežie.

Určite vidíte tradičnú siluetu Arizona priamo zo starej originálovej plus nepočutí, súčasné iterácie zo vzoru, rovnako ako podvodné štítky. Stručne povedané, nikdy nebolo oveľa lepší čas, aby ste ukázali, že váš Birkenstock móda pútavé s párom príležitostných snímok.

Birkenstock Módne tipy

Premýšľam o tom, ako pracovať Birkenstocks do vášho šatníka?

Myslite na bezstarostnú. Podpis semiš silueta, rovnako ako úžasný korok footbed pomáha uvoľnenej módy nadšencov povrchu letnú sezónu, rovnako ako prípravy pre rustikálne jeseň dopredu.
Noste ich s voľným džínsovým, veľkým culotte, alebo dokonca dorendress.
Nemecká základňa je ľahká šmykľavka pre položené zadné dni.
Birks sú jednoduchá možnosť pre festivalové oblečenie. Boli všimol na Tréne, ako aj ďalšie bedrové oslavy.

Sandal-a oveľa viac značky robí comeback, že každý je kapitalizovaný. Samotná značka je však väčšia ako len verzia, ktorú si pamätáte. Môžete mať upchávky, tangá sandále, tenisky, závesy, ako aj viac. Prichádzajú v olejovanej koži, patentovej koži, výtlačkoch, ako aj pewters. Odhlásili sa na pohľad na novú všestrannosť Birkenstocku.

Birkenstock Madrid Slide Sandal, $ 29.95 Nordstrom

Papillio od Birkenstock Curacao Slide Sandal, $ 99.95 FOUNTSMART

Birkenstock Arizona Two Band Suede Sandále, $ 125 Macy

Birkenstock Giazeh by Papillio, $ 99.95 Zappos

Zdobené, rovnako ako športové štýly

Ak je verzia Old-School trochu * Príliš * Granola, rovnako ako nie je radšej Jive s vaším futuristickým štýlom, je tu vždy ozdobené, rovnako ako športové inšpirované možnosti, aby sa zmestili do vašej chuti.

Z priesvitných odtieňov do želé textilu, Sartorial World bežal s štýlom, rovnako ako vytvorené všetky druhy alternatív, ako aj odstreďovania. Šperky? Môžete ich mať. Neon? Je to tvoje pre prevzatie. Platformy? Avšak samozrejme.

Buckled Flatform sandále, 34.90 $ trvalo 21

Jeffrey Campbell Aurelia kožená teniska sandále, $ 110 Nasty Gal

Sam & Libby Ashland Studded sandále, $ 20,98 Target

MUK LUKS Marie Terra Turf sandále, $ 27,50 Walmart

Či už ste vítaný, alebo odvrátil Birkenstock-as-módne-vyhlásenie v minulých rokoch, tentoraz každý môže objaviť dvojicu prekĺznuť svoje prsty do – a práve včas pre posledné dni leta.

Vystaviť prsty v byte santalového vzoru, ktorý je tak pekné, že je to príde asi dvakrát. ako aj za predpokladu, že história bude Birkenstocks pravdepodobne oporou Steny pre nadchádzajúce roky.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *