Dearborn Denim: vnútri lopatka na môj obľúbený džínsy

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia sa môže skladať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Jeans. My všetci máme prednostné pár džínsy. Môžete byť J. Crew žena alebo v New Yorku, rovnako ako Co. fanatik, rovnako ako je to všetko dobré. ale problém je v tom, nemusí pochopiť, čo vám chýba. Určite nie – až do veľkí ľudia v Dearborn Denim natiahla rovnako ako sa opýtal, či by som vyskúšať svoje džínsy. Teraz tieto Dearborns môj go-to voľba pre denim.

Chápete, že som si nakupujúci rozpočtu vedomé, rovnako ako to trvá veľa pre mňa vytvoriť vernosť určitej značke (viete, pretože predaj zvyčajne víťazí vernosť). Chcel som pochopiť oveľa viac o tom, prečo Dearborn džínsovina džínsy sú na rozdiel od ostatných džínsy som nosené, takže som požiadal majiteľa, rovnako ako tvorca Rob McMillan, či by som mohol vyzdvihnúť svoj mozog na to, čo robia ideálne na Dearborn. Čítajte ďalej pre vnútorné kopček.

Čo ste robil predtým, ako ste sa dostali do podnikania džínsy?

Bol som obchodník väzba, priamo tu v Chicagu.

To, čo vás motivovalo k začatiu túto spoločnosť?

Asi pred dvoma rokmi, moja žena, Katy, bola vyčerpaná z kupovať drahé džínsy, ktoré začali prehýbaniu podľa čase obeda aj skončil byť po niekoľkých umýva úplne unwearable. Zaujímalo nás, prečo, čo sa deje. Ukazuje sa, že tieto materiály sú denim sú vyrobené z hmoty veľa, takže sme testovali mnoho denim vzoriek, potom mal pár vzoriek džínsy vyrobené pre ňu. Boli to úžasné, rovnako ako ona stále nosí je cez rok neskôr. Uvedomili sme si, že ostatní ľudia chcú presne rovnakú kvalitu od svojich džínsoch, rovnako tak ako v Dearborn Denim sa narodil.

Aký je Dearborn Denim Story?

Dearborn Denim príbeh je asi robiť veci skôr ako metódu ideálny jednoduchý spôsob. Keď sme sa rozhodli to urobiť, bolo to ako, môžeme to presne tak, ako ho všetci ostatní robiť; robiť návrhy, vyvinúť značku, zamerať sa na marketing, ale outsourcing výroby; alebo by sme mohli robiť to ideálny spôsob, rovnako ako tomu produkujúce sami, rovnako ako dôraz na vysokú kvalitu výrobku.

Keby sme to presne tak, ako ho všetci ostatní, naša značka s najväčšou pravdepodobnosťou by bol vonku pred rokom. Nemali by sme mali objaviť prostriedky, by nemal zistiť presne, ako prevádzkovať továreň, alebo zistiť, aké stroje získať, rozvíjať továreň od základu, objavovať najlepšie kanalizácie v meste, atď. však chápem, že by sme skončili s tým, čo máme teraz. Často som veriť o niečo inštruktor môj kto kedy povedal:, ak ste vždy urobiť jednoduchú vec, budete jednoducho byť ako všetci ostatní. ”

My nie sme ako všetci ostatní.

Čo robí Dearborn Denim líšia?

Existuje niekoľko vecí. Po prvé, sme strávili sakra veľa času testovanie materiálov, že budeme používať. Katy rovnako dobre ako ja šiel s niekoľkými stovkami denim vzorky predtým, ako sme objavili jeden, ktorý mal objem ideálny roztiahnutie však nechcel stratiť, že úsek s dlhšie nosenie, rovnako ako niekoľko umýva. teraz, keď som pochopiť oveľa viac o priemysle, to nie je niečo, čo väčšina ostatných značiek robiť. Chceli sme, aby sa džínsy, ktoré Katy rovnako ako ostatné by som rád, nie džínsy, ktoré by bolo najvýhodnejšie pre nás.

Je pravda, že robíme naše vlastné produkcii nás tiež odlišuje od ostatných. Práve teraz len 2% odevov predaných v USA je naozaj urobil tu. Ja osobne rád v Amerike tovar, ale neverím, že ľudia musia dostať veci jednoducho pretože sú vyrobené v Amerike. Chceli sme, aby to najlepšie džínsy sme mohli, a prevádzkovať svoje vlastné produkujúce zaručuje, že každý krok procesu má presne rovnaký cieľ.

Ako by ste vysvetliť štýl charakter Dearborn Denim?

Funkčné elegancie. ľudia nosiť džínsy do práce, ísť von, alebo len v okolí domu. Chceli sme, aby naše džínsy, aby bol vhodný pre všetky príležitosti, rovnako ako Katy, rovnako ako verím, že sú.

Aký je klient Dearborn podobne?

Domnievam sa, Katy má oveľa lepšiu predstavu ako ja.

KATY: Verím, že naši zákazníci sú ženy, ktoré sú poháňané presne rovnaké veci som. Chcem niečo, čo vyzerá fantasticky, rovnako ako, že môžem spoľahnúť. Domnievam sa, že ženy, ktoré sa dostanú naše džínsy bude tvrdo pracujúce ženy, ktoré sú opotrebované pravidelne museli dostať nevyžiadanú po celú dobu. Chceme, aby naše dolár ísť ďalej, rovnako ako vyzerajú skvelo na presne rovnakom čase.

Čo je v budúcnosti pre Dearborn Denim?

My sme práve vydala Vysoký nárast krátke šortky doplniť Vysoký nárast Skinny na leto. A a oveľa uvoľnenejšie krátky s dlhším rozkroku je v prácach, rovnako ako my dúfame, aby sa uvoľnila v polovici júla, spolu s našou Uvoľnené Štíhla štýlu, ktorý je mODI ODPOVEDE PROSTRIEDKY JEAN. Potom budeme rozširovať dimenzovanie, ako aj štýly tak rýchlo, ako môžeme. Naším cieľom je uvoľniť nový štýl každých pár mesiacov, kým nebudeme mať všetky naše základy. Potom dostaneme našu bielizeň pre niektoré ľahšie denims. Máme veľa čo najviac urobiť!

Takže, odpustenie My ihrisko, ale skontrolujte nás online, rovnako ako pripojiť zoznam mailing! To je miesto, kde vydávame ako prvý!

Vysoký nárast chudé predajky za 70 dolárov, ako aj vysoké zvýšenie krátke šortky sú 35 USD.

Naučte sa oveľa viac na Dearborndenim.us.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *