Vojvodkyňa Udržuje sľub, rovnako ako nosia ružové

Dnes Duchess držal sľub ona robila až päť rokov staré Mila Sneddon.

Pri telefonovaní vlani na jeseň, sľúbila malú ženu, že by nosiť ružové šaty, keď sa stretli.

Môžete potvrdiť mladého rakovinou, ktorého obraz (pozri nižšie) bol vybraný pre nehýbať premietať. Mila bol diagnostikovaný s akútnou lymfoblastickou leukémiou v novembri roku 2019, rovnako ako bol izolovaný v priebehu pandémie, zatiaľ čo ona liečení chemoterapiou. Viac od každodenného Mail:

Keď je pandémia hit, rodičia Lynda rovnako ako Scott sa rozhodol izolovať oddelene, aby sa minimalizovalo nebezpečenstvo pre ich dcéru. Lynda zostal u Mily, zatiaľ čo servisný technik Scott, ako aj Mila je súrodenec Jodi, 16, išiel do Lynda rodičmi.

Mila matka zachytil obraz jej fúkal jej otec bozk s oknom, rovnako ako predložil ju držať stále. To bol vybraný ako jeden zo 100 snímok uvádzaných na displeji, rovnako ako kniha.

V telefonickom rozhovore prepustený minulý týždeň, vojvodkyňa povedala, že dúfa, že uspokojiť Mila jedného dňa rovnako ako sľúbil nosiť ružovú. Toho dňa bolo dnes. Nižšie Mila rovnako ako jej domácnosti, ako sa objavili v paláci Holyroodhouse.

Viac informácií o telefonickom rozhovore medzi Mila, rovnako ako Kate z Telegraph príbeh Victoria Ward.

Mila požiadal vojvodkyňu keby mala na sebe kostým. “Nie som na sebe kostým princeznej teraz, obávam sa, Mila,” odpovedala, a až potom povedal, že Mila obľúbená farba je ružová. “OK, dobre musím uistiť, že som ísť, rovnako ako pokus rovnako ako objavovať sám sebe ružové šaty, takže keď jeden deň, dúfajme, Mila, dostaneme sa stretnúť, budem mať na pamäti nosiť moje ružové šaty pre vás. ”

Vojvodkyňa prichádza na uspokojenie Mila, rovnako ako jej rodiny.

Nižšie video tohto stretnutia.

Zo zrkadla sa pokrytie:

Odchádzajúci malá žena, ktorá sa bojuje s rakovinou zachytil vojvodkyňa srdce, rovnako ako keď sa stretli povedala mladík chcela, aby jej poskytnúť, veľký Squeezy maznať ‘.

Štyri-ročný vstal rovnako ako jej otec, rovnako ako mama Scott, rovnako ako Lynda Sneddon, rovnako ako jej veľký súrodenec Jodi.

Kate ocenila malú ženu, ktorá bola oblečená hlavy až k päte v ružovej s odpovedajúcou čelenkou, talár, rovnako ako topánky.

Povedala: “Milujem šaty, môžete si urobiť malý točiť – rovnako ako topánky.”

Mila ako ona jej točiť.

Vojvodkyňa rovnako ako Mila chatovanie.

Viac od The Belfast Telegraph:

Došlo k výmene darčekov s Kate dávať ženuška malú čačkami box napísaný správou o statočnosti, zatiaľ čo Vojvodkyňa mladý dobrý priateľ jej prezentované s sviečkou, rovnako ako vrece.

Pani Sneddon povedal: “Je to naozaj absurdné, rovnako ako bizarné skúsenosti, sme sa dostali von z uzamknutie, rovnako ako je to naša prvá cesta von, čo je naozaj nezvyčajné.”

Dodala: “Nie je to skôr klesal v tom, že sme tu, rovnako ako sme sa stretli vojvodkyni.”

Vojvodkyňa rovnako ako Mila matka objavený typickú pôdu v rodičovstva, povedala: “Sme obaja rodičia, takže sme hovorili trochu o oboch (mojej) dievčat, rovnako ako zrejme Mila v liečbe.”

Ja som objavil sám stránil Mila je diadém.

Viac od telegrafu príbehu.

Mila nebol vyradený tým, že splní kráľovskej rodiny, rovnako ako aj urobil stojku, rovnako ako koleso od auta pred vojvodkyňa.

“Bolo to dobré, som sa nikdy nestretol skutočnou princeznú v živote predtým,” povedala neskôr.

Pýtal, čo rovnako ako vojvodkyňa sa rozprávali o, odpovedala: “No, ja bol hektický kreslenie fotografiu – robota.”

Kensington Palace zdieľa video ako Mila je povedané, že sa chystá na uspokojenie vojvodkyňu, rovnako ako trochu od dnešnej návštevy.

Ešte jednu snímku Mila pre túto časť príspevku.

(Uvidíme viac Mila v len trochu).

Druhý súbor opotrebované dnes je zakotvený v dizajne Catherine Walker. Vojvodkyňa si vybrala skladbu pre slávnostného zakončenia všeobecného zhromaždenia cirkvi Škótska. Nižšie, Duke rovnako ako vojvodkyňa prichádza pre danú udalosť.

Možno si spomeniete, Prince William bol menovaný Lord vysokého komisára generálnemu zhromaždeniu cirkvi Škótska, ktorý začal minulý víkend.

Rýchle Video ako pár prišiel s ďalšie významné osobnosti.

Dnes Duke doručená uzavretie poznámky.

Viac od The Evening Standard.

Vojvoda z Cambridge vydal extrémne osobné rozlúčku reč na konci svojho škótskeho turné, ktoré popisujú, ako presne národ “v tvare” ho rovnako ako chváliť svojich ľudí, rovnako ako hodnoty.

williamUvedené Škótsko bolo “tak dôležité” pre seba, ako aj ďalší polovice Kate, keď opracoval svoje skúsenosti, ktoré spĺňali rôzne inšpiratívne osoby z sprezneho dôchodcov, nesebecké pracovníkov NHS, ako aj angažovaných dobrovoľníkov látky.

Tu je extra časť poznámok:

Skutočne, či už rýchly pohyb služieb online, alebo pastorálne návštevy susedov, ktorí pomáhajú pri nákupe alebo zhromažďovaní predpisov, alebo podporou farnosťami svojich regionálnych potravín, Cirkev ukázala, že – aj v pandémii – hoci môžeme byť oddelené, potrebujeme, aby sme neboli sám.

Takže, členom Cirkvi Škótska hovorím: Povedzte vám vďaka vám za prácu, ktorú ste urobili, svedok, ktorý ste ponúkli, ako aj službu, ktorú ste poskytli počas tejto pandémie.

Môžete počuť časť reči v tomto videu.

Scéna po zatváracej zostave, keď sa všetci odišli.

Pred ceremoniónom, pár hostil bývalý britský prvotný kňaz Gordon Brown, ako aj jeho druhá polovica Sarah Brown v paláci Holyroodhouse, na súd kruhový.

Duke, ako aj Duchess sa vrátil do paláca Holyroodhouse, aby išli na bitie ústupom masovými rúrkami, ako aj bubny kombinovanej kadetovej sily.

Existuje viac ako 2000 kadetov v sili. Masované rúry, ako aj bicie na paráde dnes večer predstavujú šestnásť kontingentov CCF v Škótsku, vrátane kadetov z Glasgow, Dundee, rovnako ako Edinburgh.

Duke, ako aj Duchesszzli jednotlivcov z regionálnych charitatív, ako aj školy, ktoré sa majú pozerať, spolu s niektorými špeciálnymi hosťami.

To je Mila s jej súrodencou Jodi. Nižšie môžete vidieť celú rodinu, vrátane dievčat, Lynda, ako aj Steve Sendon.

Pohľad na tvár Mila je neoceniteľný.

Kensington Palace poznamenáva, že podujatie malo svoj pôvod v prvých rokoch organizovanej vojny, keď bitie bubnov, ako aj usporiadanie publikovaných strážcov ohlásil uzáveru brány tábora, ako aj zníženie vlajok na konci dňa.

Teraz, čo Kate nosil tieto dve zásielky, počnúc jej ružové šaty mi + em, známa značka.

Farba Block Silk Shirt Gown (£ 450, približne 640 dolárov na dnešných výmenných kurzoch) obsahuje skladaný predný panel, bodový golier, zhromaždené ramená, bočné vrecká švu, samo-opasok, ako aj asymetrický lem, ktorý je dlhší vzadu.

Enormný ‘ďakujem’ Katherine na identifikáciu tohto oblečenia.

Vyzerá to, že vojvodka nosila pás z Bodenového chudého pásu ($ 55) vo farbe s názvom Lollipop. Kus je 1 “široký s semišom na vonkajšej časti, ako aj kovové podšívky.

Ďakujeme, že ste Middleton Maven pre jej rýchle ID tohto kusu.

Duchesss predstavil ešte jednu farbu semišového čerpadla spoločnosťou EMMY LONDON, REBECKA MAKEUP (475 USD), ružový odtieň.

Osviežovač na štýle: Je to tradičný point-toe s 4,5 “pätou. Povedzte vám vďaka vám, Emily Collins, za to, že je tak rýchly s týmto ID.

S poďakovaním Natasha pre toto ID vyzerá ako Duchess nosila ružovú Betsy Reupuble Adult Mask (£ 15) podľa Amaia Deti. Ona tiež nosila jej Rhodochrosit Charm Hoop náušnice ($ 93.50 s Promo Code Memorial15, Normálne $ 110) v 18kt Gold Vermeil od Missoma. (Nižšie uvedený obrázok je, keď náušnice boli nosené do jednej viac zákazky.)

A teraz pre druhý súbor, pozrieť sa na Cornflower Blue srsť šaty Catherine Walker.

Nástenný šaty je vytvorený z vlny, rovnako ako vlastníci princezné švy, off-center front uzávierky, plnú sukňu s boxovými pažičkami, hlbokými manžetami, zárezovými klopami, samo-opaskom, ako aj nadrozmerné tlačidlá. Farba je ideálnym pozadím pre šperky, ktoré sa dnes nosí.

Veľmi najprv sme videli náušnice vo februári 2018 Royal Foundation angažovanosť.

Brošňa bol úplne prvý je uvedené v marci 2018 na výročnom službe spoločenstva, keď to bolo nosiť s koordinačnými náušnice.

Lepší pohľad na kusy od roku 2018.

A pozrieť sa na ne dnes.

Kusy majú kvetinový motív: brošňa vybavený sprej multi-farebné kvety s diamantom alebo drahokamu-husto “mašľu”, rovnako ako náušnice predviesť centrálnej kvetinu na prove tvaru základne.

Vojvodkyňa debutoval nový kus od Kiki McDonough (aspoň Nespomínam si, že predtým, než ju vidí), ktorého Apollo Blue Topaz prívesok (£ 1166.67, približne 1650 $ na dnešných výmenných kurzov).

Prívesok je k dispozícii centrálna modrý topás, rovnako ako štyri diamanty nastaviť v 18 karátov žlté zlato.

Zdá sa, že Kate má priviezol Emmy London Rebecca čerpadiel v Riviera modrej colorway.

A zopakovala tašku zo škótskej značky, Strathberry. Vojvodkyňa niesol Multrees Chain Wallet spojka (355 $), vôbec prvý poznamenali v decembri minulého roka v priebehu Royal Train mini-turné. UPDATE máj 28: Ukazuje sa, že je spojka presne rovnaký štýl avšak v embosovaným Croc námorníctva ($ 355), rovnako ako teraz ponúkaná za predobjednávku. Môžete tiež vidieť vojvodkyňa niesla šál.

A to balí prehliadku Škótsko!

Videá:

kráľovský domDržte ochranu kanála dnešného stretnutia.

Tu je 6-minútový hovor s vojvodskou, ktorá hovorí s Mila, ako aj jej matkou.

Prepojenie:

Príbeh každodennej pošty o MiVe je tu; Telegrafický príbeh Victoria Ward je tu.;

Ahoj je tu; Príbeh ľudí je tu.;

83SAVE

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *