Bonus Pattern Story, ako aj predaj

Príbeh štvrtej ulici Kuchynská oblasť Gang je jedným z najviac lauridov v histórii našej mesto. S ich holiacimi ostrými lyžami, ako aj krvavými zástermi, tento gang ženy – rovnako ako narušivo ženský – delikvents terorizoval celé komunity v priebehu 40 rokov. Či už boli naháňaní bezbranných občanov, ako aj nútiť ich, aby jedli nakladané okra, alebo pelting okoloidúcich s sušienkami pevné ako hardtack, nikto sa necítil bezpečný. Ich backling smiech, ako aj výkriky “kŕmenia” em, Sally! ” Boli signál pre tých, ktorí pochopili, čo bolo pre nich veľké, aby sa ustúpili do svojich vlastných domov, po opustení hold múky, vajíčok, mlieka, cukru, ako aj čokoládových žetónov na ich prahu. Tí, ktorí nedodávali hold, môžu objaviť svoje domovy alebo automobily “obalené”, “rised,” poprášený “práškovým cukrom” alebo horšie. Junior členovia elementárnych inštitúcií infiltrovaných gangov, aby sa zemiaky, aby vyriešili svoje spadové zbrane, zatiaľ čo starší členovia vydierali “ochrany peňazí” z regionálnych záhradníkov, potravín, ako aj pekární.

Bolo to až po skončení vojny, ako aj oživenie, že sila štvrtej ulice kuchynskej oblasti gang bola rozbitá. S množstvom munície, aby išli okolo, Maple Avenue GreenGrocers tím začal zničujúcej vojnu gangov na riadenie mesta, ktoré naposledy kreslili úroku (predtým, myslenie orgánov bolo, že aktivity gangov boli jednoducho “dievčenské vysoké liehoviny”), Rovnako ako v tom, čo viedlo k tomu, že obidve organizácie sa rozpúšťajú, aby išli do domovských programov ES na regionálnej odbornej škole v skutočnosti nádeje “idú rovno,” s nejakým úspechom. Hovorí sa, že cent “Paring nôž” Morton, štvrtý líder na ulici Gang, po absolvovaní vyznamenaní, pokračoval v vynájdení cookie cesta v trubici.

(Vzor z Wendy v patent Stash, ktorý má leto je tu! Predaj tohto víkendu piatok (dnes), sobota, rovnako ako nedeľa. Za 15% zľavu, len dal “DESKAADY” v poznámke, ako aj diskontná sadzba bude vrátená s PayPal.)

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Ako reagovať na Criticismiril 18, 2008
Tajné životy gowanov vol. 8SEPTEMENT 13, 2006
LinkTASTASTIC Piatok ukončiť všetky LinkTlastic FridayMay 16, 2008

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *