Ako nosiť Plus veľkosť legíny (bez pohľadu smiešne)

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Je to stále trvajúci spor pre ženy všetkých tvarov a veľkostí: Ako môžem nosiť Legíny bez smiešne? Našťastie, je to celkom jednoduché. A najlepšie tipy na sebe plus veľkosti legíny tiež väčšinou platí pre nosenie akejkoľvek veľkosti legging.

Tento príspevok môže pozostávať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

5 Pravidlá pre nosenie plus veľkosti legíny

1. Vyberte ideálny tkanina

Číslo jedna myšlienka na sebe legíny sú “uistite sa, že máte na sebe pančuchy.” Čo to znamená? Pančuchové nohavice sú ako druhého plášťa, a majú tendenciu byť číre. Zle vyrobený pár legíny môže napodobniť ten pohľad, a to nechceme. Najväčší legíny módne faux pas pre všetky lady je don pančuchové nohavice myslí, že má na sebe legíny.

Predtým, než vytiahnete kreditné skóre kartu, aby si tieto legíny, skontrolujte tkaniny. Minimálne chcete legíny, ktoré sa cíti ako husté bavlny. ďalšie ťažké materiály (ako umelej kože) prácu príliš dobre.

2. starostlivo vybrať veľkosť

Bez ohľadu na to, aké sú vaše tvar, “vylisované” nevyzerá dobre na každý jednotlivec a “pevnejšie” Nikdy vyzeráš chudší. dostať legíny, ktoré sa hodia vaše telo. Tie sa musia zmestiť Snuggle v celej nohy a bedra bez vytvorenia žalúdok psisko v páse. Ak vaše legíny vytvoriť muffin top, že sú zlé veľkosti.

3. Noste hip-dĺžka top

Čo je potrebné spárovať s legínami? Odpoveďou je niečo, čo nie je pevne a / alebo krátka. akýkoľvek top že zásahy v bedrách alebo pod ideálne, a vybrať ten, ktorý opustí malý priestor pre triasť. Tuniky, nadmerne veľké svetre, šaty a dlhé košele sa skvele hodí pre každú ženu.

4. Wear s dôverou

Najlepšie príslušenstvo pre váš Legíny vzhľad je sebavedomie. Viete, keď počujete niekoho hovoriť, že má, že “je nie sa quois,” je to jej dôveru hovoriť.

Dôvera prebíja všetky pravidlá módy – nosiť oblečenie, ako keď sa pozriete pozoruhodné a budete vyzerať úžasne. Jednoduché, nie? Nezabudnite postaviť rovno, držať bradu vysoko, a nosiť svoje legíny s vykračovať.

5. Poznať vaše go-to legíny oblečenie, ktoré vždy funguje

Môj obľúbený legíny-look je tunika, vysoké topánky, sveter a dlhý náhrdelník. Yours by mohlo byť niečo iné. Experiment, kým nenájdete ten Choď na vzhľad, ktorý je ideálny pre vás, a potom ho znova a znova nosiť. Poznámka: Tento príspevok bol inšpirovaný otázka od jedného z našich čitateľov, Ehoover51 požiadal:

“Nie som tak chudá Držím off na legíny. všetky odporúčania, ako ich nosiť, bez pri pohľade smiešne? ”

Dúfam, že tento sprievodca vám pomôže, Ehoover!

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *