3 Väčšina súčasných vylepšení cyklistického oblečenia, ktoré tvorcovia robia!

3 Väčšina súčasných vylepšení cyklistického oblečenia, ktoré tvorcovia robia!
04/02/2019, zverejnil Alanic Global
Či už ste cyklistickým nadšencom, profesionálnym alebo iba obchodníkom, ktorý predáva vysoko kvalitné cyklistické odevy, je to pre vás rozhodujúce. Takže na chvíľu odložte svoju krátku pozornosť a pozrite sa na niektoré zo súčasných vylepšení, ktoré tvorcovia robia v cyklistickej uniforme.

V prípade veľkoobchodných tričiek na bicykli tričko alebo čokoľvek iného v tejto veci záleží na každom z týchto vylepšení. A ako maloobchodník musíte vždy za cieľ získať nič menej ako tieto vysoko kvalitné funkcie vo svojich hromadných objednávkach.

Zatiaľ, ak ste pripravení, pozrime sa na top 3 tipy –
1. Reflexné a napriek tomu obmedzenia nulového pohybu
Niet divu, že reflexné panely sú neoddeliteľnou súčasťou cyklistickej uniformy az dobrého dôvodu. Slúži ako slávny marker pre cyklistov v tme, aby ľudia v motorových automobiloch mohli poznať rozdiel na ceste.

Tieto panely sú však ťažké byť dobre integrované do cyklistického odevu a tiež odoberú spravodlivý kúsok od svojho faktora natiahnutia a flexibility. Vďaka tomu je menej priedušná, a to nie je niečo, čo sa profesionáli v priebehu rokov tešili.

Dnes sú však špičkoví cyklisti omnoho viac ako pripravení poskytnúť vám najlepšiu kvalitu a nič viac reflexných panelov odvádza veľa z cyklistického oblečenia. Sú dobre navrhnuté a pri pravidelnom výskume prišiel dosiahnuť oveľa viac, ako to, čo si cyklisti považovali za možné!

2. Stitchless lems sú budúcnosť
Šiť je už dlho hodným protivníkom pre profesionálneho cyklera a vinný z podráždenia a odierania z dlhých zjazdoviek. Dnes však moderní tvorcovia dosahujú pokrok v skokoch a hraniciach.

Lemy bez stehov sa vyrábajú laserovou technológiou a potom úplne zvárané, aby sa skončilo tak, ako by malo.

Z dlhodobého hľadiska to pre cyklistov poskytuje pozoruhodný zážitok a obchodníci sa musia ubezpečiť, že nemajú nič menej ako toto.
3. Vodotesné vrecká pre vaše elektronické cennosti
Nakoniec tvorcovia veľkoobchodných cyklistických dresov začali uvažovať o tom, že aj cyklisti majú svoje elektronické cennosti. Nepremokavé vrecká sa stali podložím, na ktorom leží schopnosť cyklistov nosiť GPS trackers bez obáv z jeho zbytočného.

Tieto vrecká sú lemované PVC alebo iným nepremokavým materiálom, aby sa ubezpečili, že akýkoľvek stav počasia môže byť, váš telefón alebo elektronika nekĺzne odtokom.

Každá z týchto 3 funkcií je výsledkom rokov tvrdej práce a výskumu častí výrobcov cyklistických dresov a ich výklenku. Ako maloobchodník musíte pochopiť, že to sú vlastnosti, ktoré majú najlepšie na trhu – a všetko menej neurobí vašich zákazníkov spokojnosť!

Takže sa dnes spojte s najlepším tvorcom a dnes položte svoje hromadné objednávky!

Značky:
Výrobcovia cyklistického dresu
Cyklistické tričká veľkoobchodné
veľkoobchodné cyklistické dresy

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová stránka

Štítok

Názov*

E -mail*

webová stránka

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *