Flitreins Outfit Ideal for the Holiday & Nový rok

< >

Nakupovať vzhľad

Našiel flitrové oblečenie ideálne pre dovolenku a Nový rok. Áno, je to presne 25 dní do Vianoc. Je to sezóna na oslavu. Som tak na vianočné sviatky a ešte oveľa viac tento rok. Všetci potrebujeme oveľa viac fandiť a veľa iskry bez ohľadu na to, ako oslavujete. Pre mňa všetko, čo chcem na Vianoce, je iskrenie a žiarenie. Áno, s rokom ako 2020 sa veľmi teším na Vianoce tento rok oveľa viac ako kedykoľvek predtým a jedna vec na mojom zozname je iskra v flitroch a našiel som najlepšie flitrové oblečenie na nosenie tejto dovolenky. Tieto flitrové Sparkle Piece vás pripravia na každú oslavu sviatkov.
Teraz, keď Deň vďakyvzdania skončí a sviatočné obdobie je v plnom rozsahu, dostaneme sa do všetkých sviatkov. Áno, sviatočné večierky sú blízko, či už chodíte doma bezpečne s najbližšou rodinou alebo virtuálne, Flowin je vzhľad, ktorý bude svietiť. Flitre sú pre vás. Tento rok je to všetko o istotách. Či už ste fanúšikom flitrov alebo nie, musíte sa pozrieť na tento flitrasový sako a sada šortiek. Farba súpravy ma určite upútala. Môžete ho spárovať spolu alebo samostatne. Napríklad môžete spájať sako s pevnými čiernymi nohavicami. Pre mňa som mal na sebe súpravu a začlenil som starú blúzku Forever 21 Navy Blue Sheer Blúzku, aby som ju komplimentoval. Vzhľad som dokončil skôr striebornými podpätkami ako čiernymi, aby som sa venoval oveľa slávnostnejšej príťažlivosti. V tejto sviatočnej sezóne každý potrebuje vo svojom živote a oblečení nejakú formu iskry.
Stavím sa, že sa pýtate sami seba, kde nosím flitre napravo. Na oslavu tejto dovolenky alebo akejkoľvek dovolenky nepotrebujete veľkú príležitosť ani zhromaždenie. Všetko, čo potrebujete, je rodina a iskra, aby sa stala slávnostnou oslavou.

< >

< >

Flitreins Outfit Ideal for the Holiday & Nový rok

Môžete sa tiež tešiť:

Ako vyzerať trendy na jar …

Ako vyzerať elegantne, ale pohodlne

Najlepšie letné vrcholy, ktoré môžete nosiť …

Najlepší a najšťastnejší svadobný odev

Spoznajte sa.

Zaregistrujte sa s e -mailovou adresou a získajte správy a aktualizácie.

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Predplatiť

Ďakujeme za prihlásenie!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *