Príspevok na hosťa: Obchodné frating frajering

Budem úprimný: Veľa môjho váhania s novšími trenderom hľadá kanceláriu, že nikdy sa nezdá byť taká postava lichotivá. Takže som nadšený, že vám môžem priniesť dnešný hosťujúci plagát: Angie Cox of YouLookFab a ponúka jej odborné rady o tom, ako predĺžiť odevy a dosiahnuť obručnú hranicu fratingu. Angie bola dosť úžasná na to, aby som pre mňa uverejnila príspevok späť v mojej prvej materskej dovolenke, na štýlových okuliaroch. Vitajte späť, Angie! – Kat.
Dnešné módy kladú oveľa menší dôraz na lichotenie konvenčnej postavy. Siluety sa často vzdávajú pásu a predlžujú predĺženie línie nôh nižšou prioritou, ako predtým. Toto je vo všeobecnosti veľmi pozitívna vec. Je to oslobodzujúce a zvyčajne vedie k oblečeniu, ktoré sú omnoho pohodlnejšie a odpúšťajú okolo strednej sekcie.
To však neznamená, že úplne prepustite konvenčné prístupy. Keď pomáham svojim obchodným príležitostným klientom obnoviť svoje šatníky s novšími tekutými a nadrozmernými záchvatmi a trendovými predmetmi, ako sú orezané nohavice, boxy bundy, vysokohorská obuv, ploché topánky a vysokopostavené hemlinky, zistil som, že sa snažíme atraktívny a aktuálny vzhľad, ktorý je „len dosť lichotivý“.
S ohľadom na to je tu desať spôsobov, ako predĺžiť oblečenie, ktoré by sa mohlo hodiť, keď experimentujete s konvenčne nelichotivými rozmermi. V rovnakom oblečení môžete použiť viac ako jednu z týchto stratégií:

Podpätky: Podpätky, dokonca aj tie nízko ako jeden alebo dva palce, spôsobujú, že vaše nohy vyzerajú dlhšie. Vysoko upomed d’Orsay čerpadlá alebo špicaté čerpadlá členkových remienkov sú vynikajúcimi štýlmi trendov, ktoré môžete pridať do kapsuly na kariére.

Nízka kontrastná obuv: Podobné farby pre vaše topánky, tón pleti a nohavice. Napríklad noste čerpadlá čiernych klietok alebo čerpadlá na popruh s čiernymi členkami.
Špicaté prsty: špicaté sú najlepšie, ale počítajú sa aj mandľové prsty. Špičkové špičky s kovovými čiapkami na špičky sú obzvlášť úžasné na kancelárske oblečenie, pretože sú trochu elegantnejšie.
Zasunutie: zastrčenie (alebo čiastočne zastrčené) horná časť skráti trup, predlžuje nohy a dodáva definíciu pásu. Toto je obzvlášť efektívne pri nosení bytov. Ak je čiastočné zastrčenie príliš neformálne pre vaše pracovné prostredie, vyberte si tekutinu alebo nadmerne veľkú časť s Welt (zúžené pásmo na leme vrchu). Welt sa vráti späť do objemu a poskytuje štruktúru.
Stĺpec farby: Noste podobnú farbu na hornej a spodnej časti pod treťou vrstvou, ako je bunda, kabát alebo sveter. To zdôrazňuje vertikálne a eliminuje vodorovné čiary naprieč telom. Zvyčajne je to ľahké vylepšenie obchodných odevov.
Zúčastnené lemky na orezané nohavice: Lemy by sa mali zapadnúť pozorne k telé alebo tesne nad členkom. Zodpovedanie farby obuvi s farbou vašich nohavíc podľa bodu č. 2 predlžuje outfit ďalej.
Dĺžky zametania podlahy pre rozšírené nohavice: Lemy by nemali byť viac ako štvrť palca od zeme pre bootut a nohavice na široké nohy. Rezervujte si túto stratégiu na suché dni, pretože Soggy Lems nie sú zábavné.
V-krky: „V“ predlžuje krk a zvýrazňuje vašu dlhú štíhlu líniu.

Zdvihnite hemlinky na sukniach a šatách, keď nosíte byty: kratšia lemka, ktorá nemusí byť kratšia ako kancelária vhodná, len kolena, predlžuje líniu nôh.
Rozpútaná topper: Vertikálna čiara, ktorá je vytvorená dole stredná predná časť tela, zanechaním kabátu alebo saka rozrezaného vtiahne oka hore a dole, čím zvyšuje vertikálnu integritu oblečenia. Je to stratégia magicky chudnutia.

Je to všetko o nájdení sladkého miesta zameraného na postavu. Niekedy, keď oblečenie nefunguje, všetko, čo potrebuje, je malé vyladenie, napríklad prechod na obuv s nízkou kontrastom, pridanie podpätkov, zastrčenie vrchu alebo rozbalenie bundy.
Ak máte záujem o viac informácií o obliekaní pre váš tvar, pozrite sa na pokyny pre obliekanie typu tela pre obrátený trojuholník, jablko, hrušku, obdĺžnik a presýpacie hodiny. Nedávno som ich aktualizoval v kontexte súčasných trendov.
Čitatelia, neváhajte niekedy nosiť novšie obchodné štýly, pretože ste neprišli na to, ako ich prinútiť vyzerať dobre na svojom tele? Ktoré sú vaše obľúbené tipy, ako urobiť z novších tvarov lichotivé na vašu postavu?
—————
N.B. Udržujte svoje komentáre k téme; Threadjacks sa vymaže podľa nášho výhradného uváženia a pohodlia. Tieto podstatné príspevky majú byť zdrojom komunitného komentára k konkrétnej téme, ktorú môžu čitatelia prezerať bez toho, aby museli preosiať veľa nesúvisiacich komentárov. A tak, aj keď samozrejme si veľmi vážim všetky komentáre svojich čitateľov, požiadam vás, aby ste potešili niektoré hranice na podstatných príspevkoch, ako je tento. Ďakujem za pochopenie!

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *