Top 5 súťažných stránok

V súčasnosti je stále viac a viac priťahovaných na neštandardné tričká, s návrhmi, ktoré upútajú pozornosť a spôsobujú, že vyniká z davu. Vieme, že počet dizajnérov neustále rastie a pre nich existuje miesto pre súťaž, miesto, kde môžu získať šancu vytlačiť svoj dizajn a pravdepodobne ho vidieť na ulici, na niekom tričku. Spolu s rastúcim počtom dizajnérov tričiek sa zväčšuje aj počet miest na získavanie davu, ktoré propagujú umelcov spustením atraktívnych súťaží. Tieto webové stránky na trhu online zhromažďujú aktívnych členov/ dizajnérov, ktorí zohrávajú aktívnu úlohu pri prinášaní nových štýlov, nápadov, konceptov, zmesí a prostredníctvom nich, pričom získavajú celosvetové uznanie, ktoré si zaslúžia. Dizajnéri sú vyzvaní, aby vytvorili nielen kvôli peniazom, ako aj pre samotné umenie. Urobili sme 5 najlepších z najpopulárnejších a lákavejších konkurenčných stránok na základe ich popularity, inovatívneho systému a cien.

1. www.threadless.com
Považoval za „krstného otca“ lokality hlasovania tričiek v odvetví trhu s tričkami online, založený v roku 2000. Hlavná myšlienka prišla ako vlákno na fóre a ich cieľom nebolo dosiahnuť zisk, ale baviť sa s t. -Dizajn shrál. Ich popularita sa rozšírila natoľko, že ich koncept na základe členov online komunity predkladá svoje návrhy a aktívne sa zúčastňuje na hlasovacích systémoch. Je to komunita, ktorá viedla spoločnosť k svojej ceste k úspechu. Počas svojich začiatkov bola cena za víťazné tričko 50 dolárov, ale zvýšila sa od okamihu, keď spoločnosť rozšírila svoj zisk, na 2 000 dolárov Cash o víťazné tričko a darčekový certifikát bez závitu vo výške 500 dolárov (na ktoré sa dá uplatniť 200 dolárov v hotovosti), hotovosť vo výške 500 dolárov, ak je dizajn dotlačený, a až o 10 000 dolárov viac, ak vyhráte „Bestee“ v ročných oceneniach bez závitu. Ako pokyny je pre projektový projekt povolených iba 5 farieb. Trity bez závitu tlačí tisíce kópií víťazného dizajnu, aby sa predal, a ďalšie 2 staré, ktoré majú šancu byť dotlačené. Na základe stupnice hodnotenia v rozmedzí od 0 do 5 je vytlačených šiestich najlepších dizajnov. Spoločnosť zvýšila svoju produktovú radu aj tlačou na tričká, kapucňu a Longsleeves na veľkosti detí a vydala svoj prvý obchod v Chicagu v roku 2007, kde sa odpaliská menia každý piatok, ponúkajú rozmanitosť a udržiavajú krok s novými trendmi. Vďaka svojej podstatnej komunite (viac ako 700 000) je dobré vedieť, že hlavnými zákazníkmi sú členovia stránok a že tisíc tričiek sa predáva, pretože je úžasné mať tričko, ktoré je zriedkavé a má veľmi štíhle šance dostať dotlač (s výnimkou následných a úžasných požiadaviek). Pretože to bolo prvé, najinovatívnejšie a mali najväčšie ceny, bez závitu si určite zaslúži prvé miesto na vrchol.

Top 5 súťažných miest2. www.designbyhumans.com
DesignByhumans sa sústreďuje na rovnakú myšlienku ako bez závitu, kde si umelci môžu kúpiť príležitosť vystaviť svoje talentované zručnosti, aby zachytili ceny, ktoré sú uvedené na hranici. Výhercovia sú vybraní z návrhov, ktoré predložili členovia stránok a hlasovali o počte prijatých hlasov, najobľúbenejšieho, ktorý dostane tlač. Hlavná vec, ktorá odlišuje DesignbyHumans od bez závitu, je to, že v tomto prípade sú pre návrhy tričiek povolené až 14 farieb, ako aj gradienty a polovičné tóny a dizajnéri môžu využiť 8 rôznych tlakových technológií. Od fuzzy textu po vyšívaný. Tieto veci ponúkajú dizajnérom väčšiu oblasť pre svoju fantáziu, čo im dáva príležitosť vyjadriť svoj talent v maximálnom množstve. Inovatívne súťaže, ktoré priťahujú dizajnérov, sú „košeľa dňa“ (5 výhier týždenne) odmenené 750 dolárov (500 dolárov v hotovosti, 250 dolárov kredit za túto stránku), „košeľa týždňa“, ktorá získa 1 000 dolárov a „košeľu“ z mesiaca “, ktorého dizajnér dostáva 1750 dolárov (hotovosť vo výške 1500 dolárov a kredit 250 dolárov). Dizajnéri majú tiež ďalšiu možnosť, ako dostať zaplatené, v závislosti od počtu tričiek predávaných počas celého dizajnu, a to sa nazýva „DBH Rock Star Awards“. Aj keď má nižšie ceny, niektorí umelci považujú DBH, ktoré sú vhodnejšie pre predkladanie ich návrhov, pretože si myslia, že je viac podporovaná.

Top 5 súťažných miest3. www.allmightys.com
Všeobecné odhaľuje konzistentnú sociálnu sieť, ktorá má veľa nových nápadov a zdrojov. Majú dokonca „sprievodcu dizajnom tričiek“ s príkladmi predchádzajúcich víťazov. Hlasovací systém je založený na členoch. Hlasujú, potom stránka berie do úvahy najvyššie 3 návrhy, ktoré dosiahli najviac hlasov alebo pripomienok. Výhercovia zarábajú provízie na základe predaja svojich košieľ, od dvoch do jedného eur pre predané tričko (to záleží na tom, ktoré miesto urobilo dizajn tričiek v súťaži). Je to úžasné povzbudivé pre dizajnérov, pretože čím viac sa predáva stránky, tým viac dizajnér dostáva.
Dizajnér môže vyhrať zlatú, striebornú alebo bronzovú cenu. ZlatoCena pozostáva za 2 eur za tričko za prvých 50 predajov, zatiaľ čo dizajnér získava cenu striebra, za každú košeľu dostáva 1,50 eur.

4. www.teetonic.com
Spoločnosť Teetonic poskytuje nepretržitú konkurenciu, povzbudzujúcu účastníkov, aby vystavili svoje návrhy verejnosti, a nechal komunitu na webe hlasovať, hodnotiť, komentovať ju alebo dokonca urobiť z neho víťaza. Na rozdiel od ostatných stránok, ktoré sme spomenuli, spoločnosť Teetonic v polohe, ktorá má najväčšiu komunitu v škótskych zákazníkoch. Najvyššie hodnotené návrhy vyhrajú 100 hotovosti za cenu. Spoločnosť Teetonic ponúka dizajnérovi 50p pre každý dizajn odpaliska, ktorý táto stránka predáva. Dizajnér tiež dostane vysoko kvalitné tričko s vlastným dizajnom. Ako porovnanie teetonického s DesignByHumans alebo bez závitu, ceny nie sú také atraktívne, ale stránka stále poskytuje veľa dobrých prác.

5.www.teefury.com
Ak sme sa zmienili o skutočnosti, že je úžasné mať vzácne a obmedzené tričko, pozrite sa na túto stránku a budete presne vedieť, o čom hovorím. Teefury tlačí viac ako jedno odpalisko za deň. Víťazný dizajnér dostane predanú 1 dolárov za tričko a najdôležitejší si zachováva plné práva na svoje umelecké diela (na DBH, stránky berú plné práva zverejneného dizajnu, aj keď je to víťaz alebo nie). Komunita stránky zohráva dôležitú úlohu pri udržiavaní víťaza. Musia sa rýchlo rozhodnúť, či si chcú kúpiť tričko alebo nie, pretože dizajn je v predaji iba 24 hodín, a potom je to navždy a ďalší sa nachádza. Cena za tričko je celkom dobrá, iba 9 dolárov za tričko plus 2 doláre za prepravu. Je to obmedzený vydanie každý deň v jeho skutočnom význame a stimuluje každého dizajnéra, aby sa stal víťazom dňa.

Dúfam, že vám to pomôže dizajnérom tam vonku a vy sa rozhodnete, že sa vám predkladá najatraktívnejšie pre vás. Veľa šťastia Všetci pri získaní cien a úcty, ktoré si zaslúžite.

0/5 (0 recenzií)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *