Príležitostný piatok: Je t’aime

Socha pozadia: Láska Ana Tzarev

Jeden týždeň od dnešného dňa je dovolenka, ktorú každý rád nenávidí … a/alebo nenávidí milovať … alebo možno len nenávidí … alebo možno len miluje.

(Možno by som mal zostaviť celý príspevok a ďalej skontrolovať všetky možné permutácie. To by bolo vzrušujúce, nie?)

Dobre, verím, že pokrývanie červeného alebo ružového lesku je potrebné pri cti sv. Valentína každé 14. februára?

Určite nie.

Zriedka som sa stretol s množstvom červených flitrov (vylúčených Dorothy), ktorá ma neurobila uvažovaním o mojej vlastnej úmrtnosti, a napriek tomu som skutočne taký, ako je tento sveter.

A okrem mojej netradičnej láskavosti pre milostné pletenie, Valentín v skutočnosti pristane v piatok budúci týždeň. Náhoda? Možno. Musíme sa však opýtať sami seba, je to metóda vesmíru, ako ma a toto Bedazzled Masterwork dohromady v bezstarostnej piatkovej blaženosti?

Verím, že určite áno.

Grafické odpaliská a mikiny (a určite ich kreslené ekvivalenty) s najväčšou pravdepodobnosťou nie sú niečo, čo by sa rutinne malo venovať v odbornom prostredí. Ak však máte bezstarostnú kanceláriu a/alebo váš obchodný úrad, je požehnaný inštitúciou bezstarostného piatku, tento vzhľad by určite mohol lietať na deň V.

Myslím, že ak chlapci dokážu nosiť obrie animácie Santas na svojich väzbách po celý mesiac decembra, verím, že môžeme byť trochu radostní raz ročne.

Košeľa: talbots c/o (tiež podobné tu) | Blazer: Brooks súrodenci | Džínsy: Paige | Topánky: Tory Burch | Slnečné okuliare: Prada | Prstene: Gorjana | Polisk: Essie (Angel Food)

Zastrelený Alexander Scott Harris

Šťastný piatok a šťastný (skorý) Valentín!

Mwah!

Nakupujte príspevok:

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *