Bezplatné adobe farebné písma na celý týždeň!

Adobe farebné písma v spolupráci s fontom
Od začiatku štýlového priemyslu prevzali fonty úlohu, ktorá dáva správe oveľa väčšiu osobnosť. Je to ako mapovanie funkcií „tváre“ podnikania. Znamenie slova spojeného so štýlom písania je základom grafickej značky. Logá založené na texte sú skvelým príkladom.
V digitálnej ére grafický štýl rozšíril možnosti, ktoré naznačuje, že výrazy robia písma. Paradoxne sú vo vyššom aj vyššom dopyte. Čím oveľa viac kresby sa stáva automatizovaným, tým silnejšia je naša potreba sprostredkovať ľudské charakteristiky, ako sú emócie, do nášho diskurzu.
Hlavne, pretože každý človek, každý dizajnér v tomto prípade, má iný štýl. Ručne vyrobené písma budú mať vždy zreteľný pocit. Netrénované oko sa zdajú podobné. Aj keď bez ohľadu na vaše skúsenosti, každá ruka potlačí jej jedinečné dokončenie.
Ďalší krok pri prispôsobovaní písiem neprijme nikto iný ako Adobe. Revolučné podnikanie sa spojí s fontom, aby priniesol kreatívy týždenne plný farebných písiem, ktoré sa ponúkajú na bezplatné stiahnutie, prostredníctvom blogu Adobe Inovatívne cloudové blogy. Spolupráca dabovaného farebného písma, spolupráca zdôrazní početné kombinácie písma, inšpirované geometriou, prírodou, textilom alebo architektúrou; ako aj vizualizované umelcom z Nemecka, Spojených štátov alebo Dánska. Tieto farebné písma OpenType-SVG vyvíjajú spoločnosť Adobe, ako aj jej spolupracovníci, ktorí zavádzajú nový typ technológie. Teraz majú písma farbu, textúru, priehľadnosť alebo gradienty. Je to krok vpred smerom k oveľa špecializovanejšiemu typu prispôsobenia správ, ktorý bude obťažovať dizajnérom a spoločnostiam v nasledujúcich rokoch.

0/5 (0 recenzií)

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *