14 typov ovplyvňovateľov pánskeho oblečenia

Existuje príchuť pre každý štýl.

Krajina ovplyvňovateľov pánskeho oblečenia sa za posledné desaťročie prekvitala. Celá generácia účtov sa objavila v rozmanitom a neustále sa rozvíjajúcom systéme predajní sociálnych médií. Tento úrodný biotop umožnil ovplyvňovačom exponenciálne šíriť sa, čím vyplnil každú dostupnú výklenku. Všetci sme mali tú česť žiť prostredníctvom zlatého veku nezávislých tvorcov obsahu, ktorí vysielali svoj vplyv prostredníctvom sociálnych médií. Módna krajina, možno viac ako ktorákoľvek iná vertikálna spotrebiteľa, bola zásadne zmenená – alebo ovplyvnená, ak chcete – týmito slávnymi tvormi.

Pripojte sa k nám, keď sa vydáme na cestu cez krajinu ovplyvňovateľov pánskeho oblečenia a preskúmame rôzne archetypálne druhy, ktoré obývajú tieto najmódnejšie obsahové médiá. Začneme tam, kde to všetko začalo s pokorným selfie, zdieľaním sartoriálnych poznatkov so svetom prostredníctvom vlastných portrétov. Odtiaľ pôjdeme po toku údajov, pretože meandruje cez Instagram, YouTube a prípadne delty do mimoriadne úrodného nového biotopu známeho ako Tiktok. Safari začína.

Chlapík zo starej školy

Krátko po tom, čo človek vymyslel kameru, obrátil šošovku na seba. Vlastné portréty sa vracajú, pokiaľ ide o ručné fotoaparáty, ale skutočne vzlietli, keď výrobcovia mobilných telefónov začali vkladať druhú kameru smerujúcu k používateľovi. Táto technická inovácia sa zhodovala s vzostupom sociálnych médií, čím sa vytvorila jasná cesta pre prvé nájazdy do módy ovplyvňujúcej: selfie.

Selfies je tak jednoduché nastaviť a ľahko sa vykonať, že zostávajú najbežnejšie používaným formátom na zdieľanie štýlu. Módní ovplyvňovatelia aj civilisti závisia od selfie pre rýchle príspevky. Nie je to úsek povedať, že celý ekosystém ovplyvňovateľov pánskeho oblečenia vyrástol z tohto skromného skromného chválania.

X

15 Najdôležitejšie príslušenstvo pre mužov

Viac videí

0 sekúnd po 9 minútach, 51 sekúnd

Nahor
10 INSTANCE & EAST EASY PENSOVÝ ŠTÁTNY Inovácie
05:10

Živý
00:00
09:51
09:51

Zrkadlový chlapík

Zrkadlo selfie predstavuje najskorší vývoj selfie starej školy. V určitom okamihu o niekoľko desaťročí späť-nie sme si istí, kedy-ovplyvňovač pánskeho oblečenia sa rozhodol urobiť svoj vlastný obrázok skôr v zrkadle v plnej dĺžke, než aby na telefóne používal šošovku orientovanú. Výsledná fotografia poskytla širšiu perspektívu tretej osoby, ktorá zobrazovala celé prispôsobenie. Zrýchle sa teda zrodila zrkadlová selfie.

Takmer rovnako bežné ako jeho predchodca je Mirror Selfie predvoleným formátom pre zdieľanie vo všetkých predajniach sociálnych médií. Či už ide o oblečenie dňa, zobrazenie nového nákupu alebo návod na vybudovanie oblečenia, zrkadlový selfie zostáva dominantným druhom.

Horizont Gazer

Emulácia je hnacou silou evolúcie. Keď jeden druh vidí, že iný urobí niečo, čo považuje za výhodné, napodobňujú ho tak, aby podporili svoj vlastný progres. V prípade ovplyvňovača pánskeho oblečenia napodobňovali horizont pohľad z módneho marketingu a redakcie. Dlhý základ modelov pózujúcich pre módne fotografické výhonky, Horizon pohľad predstiera nezáujem a ovplyvňuje náhodne chladný vzhľad.

V prípade infleuncerov pánskeho oblečenia požadoval pohľad horizontu, aby sa fotografia odfotila. Bol to ďalší veľký krok vo vývoji ovplyvňovania – keď sa stal skupinovým úsilím o vytvorenie lepšieho obsahu ako konkurencia. Pri pohľade do strednej vzdialenosti od fotoaparátu bolo menšou variáciou selfie, ktorá katapultovala kultúru ovplyvňovateľov pánskeho oblečenia do ríše módneho úvodníka.

Sartoriálny chlapík

Niektorí ovplyvňovatelia pánskeho oblečenia sa radšej oddeľujú od svojich balení tým, že venujú celú pozornosť oblečenia. Prívrženci tohto presvedčenia tvrdia, že oblečenie je zmyslom toho všetkého, nie ich osobnosti (alebo ich nedostatok). Dosiahnu tento výkon tým, že skromné ​​odstránia hlavy z úvahy. Niektorí to robia, aby zakryli svoju identitu – aké záhadné -, ale väčšina z nich urobí, aby jednoducho odstránila akékoľvek rozptýlenie z oblečenia.

Sartoriálny chlapík bez tváre ploduje svoje selfies a portréty, aby sa jeho oblečenie zobrazovalo iba z krku dole. Za predpokladu, že nie je zapojený žiadny klobúk, zobrazuje to celý outfit bez akéhokoľvek ľudského prvku, ktorý sa v podstate premení na figurínu. Možno je to všetko, čo sú niektorí z nás nadšencov v štýle a sú s tým skutočne vyrovnali iba sartoriálni beznádejní? Zostáva to vidieť.

„Úprimný“ kočík

Akonáhle sa ovplyvňovanie pánskeho oblečenia stalo skupinovým úsilím a niekto iný tam bol, aby urobil fotografie, začali sme vidieť príspevky, ktoré boli vložené do pocitu konania. Fotografia v štýle pouličného štýlu, sartoriálny bratranec infleuncera pánskeho oblečenia, sa vyvíjal súčasne a títo dvaja zdieľali podobné prostredie. Ovplyvňovatelia ovplyvňovali a boli ovplyvnení fotografovaním v štýle pouličného štýlu a vytvorili to, čo teraz poznáme ako „úprimný“ kočík.

„Úprimní“ kočíky sú ovplyvňovatelia, ktorí zariadia fotografie alebo krátke videá z nich WalkiNg na verejnosti. Často sa čuduje, kam neustále chodia, alebo ak v skutočnosti chodia kamkoľvek. Aj keď sú starostlivo organizované – teda naše strašidelné citácie – majú napodobniť úprimnú fotografiu fotografov paparazzi a pouličného štýlu. Títo infleunceri radi zobrazujú svoje pánske oblečenie v akcii, v divočine svojho prirodzeného biotopu.

OBCHOD

Prezrite si našu zbierku vlastného pánskeho oblečenia a príslušenstva

Preskúmať

Pripravte sa so mnou

Pripravte sa so mnou, chlapci sú ovplyvňovatelia pánskeho oblečenia, ktorí si vzali na seba, aby svojim sledovateľom poskytli podrobné návody, ako sa obliekať presne ako oni. Tvrdia, že jednoducho ukazujú, že ich oblečenie nestačí, a veria, že všetci ich nasledovníci potrebujú podrobné pokyny, ako zostaviť uvedené oblečenie.

Prevzatie tejto dodatočnej zodpovednosti bolo významným skokom vo vývoji ovplyvňujúcich pánske oblečenie. Už to nebolo iba vizuálny zážitok pre sledovateľov, stal sa interaktívnym so zvukovými alebo zadanými pokynmi. To umožnilo sledovateľom obliekať sa ako ich ovplyvňovaci hrdinovia na rozdiel od predtým.

Flatlay ventilátor

Flatlay je veková marketingová technika rozloženia výrobkov v umeleckej formácii a potom odfotenie priamo z nadmerného nákladu. Toto bola prax v módnom priemysle už viac ako storočie. Umeleckejšie módne infleunceri ich rýchlo vyzdvihli a založili si vlastné plemeno obsahu pánskeho oblečenia.

Flatlays môže pozostávať z celého oblečenia, víkendového oblečenia spolu s víkendovým taškou, do ktorého by ste ho dali, sortimentu oblečenia v konkrétnej sezónnej odrode alebo mnohých ďalších odrôd. Možnosti sú neobmedzené a konkurencia o úspech medzi plochami závisí od originality. Táto snaha o originalitu, aby získala väčší vplyv, vedie k stále kreatívnejším displejom pánskeho oblečenia rozloženého z režijného hľadiska.

Unboxer

Kto nemiluje otváranie nových vecí? Pripomína si radosť z detstva z rozbalenia narodenín alebo vianočných darčekov. Unboxer poskytuje, že radosť pre svojich nasledovníkov natáča natáčaním procesu úvodného procesu nového tovaru z pánskeho oblečenia. Zdá sa, že pre mnohých sledovateľov je sledovanie niekoho iného, ​​kto otvorí nové položky, ďalšou najlepšou vecou na otváranie nových predmetov samotných.

Skutočné žrebovanie unboxeru pochádza z odhalenia nových, vzácnych alebo exkluzívnych predmetov. Čím úspešnejší sa unboxer stáva, tým väčší prístup k tomuto požadovanému tovaru dostane, čo im poskytuje väčší úspech – skutočný symbiotický vzťah medzi značkou a ovplyvňovačom. Pretože ide o malý a veľmi konkurencieschopný výklenok v ekosystéme ovplyvňovateľov pánskeho oblečenia, konkurencia je tvrdá a úspech je ťažká.

Kúzelník s skokom

Keď sa prvýkrát objavili ovplyvňovače pánskeho oblečenia, technológia bola v porovnaní s dnešnými normami mimoriadne obmedzená. Druhy techník úprav ľahko dostupné pre všetkých, ktorí teraz boli teraz neobvyklé, ťažko zarobené zručnosti, ktoré si vyžadovali špeciálne programy. Dnešní ovplyvňovatelia pánskeho oblečenia môžu ľahko produkovať video obsah, ktorý vyzerá ako čistá mágia.

Najvýhodnejším úpravovým trikom influuktorov pánskeho oblečenia je momentálne skokom. Kúzelníci Jumpcut sa obliekajú čarodejníkom kedysi vyhradení pre fázy Las Vegas. Títo kúzelníci sú oblečení v úplne odlišných oblečeniach. Vedci si stále nie sú istí, či je to úpravový trik alebo čierna mágia, ale sú mystifikované rovnako.

Obchodník

Merchandising sa objavuje všade, kde sa predáva tovar. Jednoducho povedané, je to umenie zobrazovania tovaru spôsobom, ktorý láka zákazníkov k nákupu. V prípade pánskeho oblečenia je Merchandising základnou súčasťou maloobchodných skúseností. Konkrétny typ ovplyvňovača pánskeho oblečenia si zarobil na živobytie z praxe z maloobchodných predajní a jeho prispôsobenia obsahu sociálnych médií.

Vo väčšine prípadov budú merchandiseri fotografovať skutočné obchodné displeje. Čím viac ozdobte displej, tým väčšia je remíza na sociálnych médiách. Ostatní obchodníci robia prácu doma a vybavujú svoje vlastné displeje alebo figuríny. Z toho, čo vieme povedať, majú obchodníci často profesionálne maloobchodné skúsenosti, pretože ide o zručnosť, ktorá si vyžaduje profesionálne školenie na vykonanie na najvyššej úrovni. Zatiaľ čo maloobchod s tehlami a maltami umiera, obchodníci udržiavajú svoje remeslá nažive v ekosystéme ovplyvňovateľov pánskeho oblečenia.

Vintage vizionár

V historickom tovaru existuje celé prostredie ekosystému ovplyvňovateľov pánskeho oblečenia. V rámci tohto biotopu sa darí osobitnému ovplyvňovateľovi venovaným hľadaniu a zdieľaniu vintage pánskeho oblečenia. Táto úloha bola tvrdou prácou späť v prvých dňoch sociálnych médií, pretože trh s vintage pánskym oblečením nebol taký rozvinutý, ako je dnes. Ako však trh v poslednom desaťročí explodoval, vintage vizionári sa teraz darí.

Niektorí vintage vizionári predávajú tovar, ktorý nájdu, a závisia od ich vplyvu sociálnych médií, aby pritiahli zákazníkov. Iní si užívajú hon na seba a udržiavajú to, čo unCover, uverejnenie iba na sociálnych médiách, aby ste sa podelili s ostatnými nadšencami. Pre sledovateľov, ktorí nakupujú a pozerajú, Vintage vizionár poskytuje pohľad na bohatú históriu pánskeho oblečenia, ktoré sú k dispozícii iba na sociálnych médiách.

Gazer Gazer

Gazer Gear je mimoriadne skromný druh ovplyvňovača pánskeho oblečenia. V žánri, ktorý je známy tým, že predvádza váš vzhľad a kreslí čo najviac pozornosti na seba, Gear Gazers odkladajú všetku pozornosť na samotné predmety. Na rozdiel od sartoriálneho chlapa bez tváre sú z obsahu odstránené spolu. Ich fotografie a videá sú často detaily, ktoré ukazujú podrobnosti o žiaducom tovaru.

Gear Gazers obdivuje pánske oblečenie, pretože jeden obdivuje obraz. Veľké pánske oblečenie môže stáť samostatne, izolované od nositeľa a oceniť si sám. Často sú znalcami remeselného spracovania, ktoré poukazujú na detaily, ktoré preukazujú vedomosti a úsilie. Táto konkrétna skupina ovplyvňovateľov pánskeho oblečenia je pravdepodobne najbežnejšou zo všetkých, hraničiacich s snobskými. Keď to však vidia, jednoducho vedia skvelú vec a nemôžu sa obťažovať ničím menej.

Pedagóg

Všetky ovplyvňovače pánskeho oblečenia do istej miery praktizujú vzdelávanie vo svojom remesle – je to základná súčasť ich úlohy v sociálnych médiách. Vychovávatelia sú odborníci, ktorí vzali tento spoločný faktor a vyvinuli sa do celej podkategórie ovplyvňovateľa. Dajú sa ľahko zistiť, pretože s obsahom idú do oveľa podrobnejších ako ktorýkoľvek z ich kolegov. Vychovávatelia pristupujú k pánskemu oblečeniu z akademického hľadiska. Sú na nekonečnom hľadaní vedomostí o pánskych oblečení a tešia sa zdieľaniu, ktoré sa naučili s inými nadšencami.

Obsah pedagógov je naložený faktami a vysvetleniami. Záleží im viac na históriu odevu, ako ho teraz nosiť. Móda je pre nich dôležitá úplne iným spôsobom ako ostatní ovplyvňovatelia pánskeho oblečenia. Vyhýbajú sa všetkým súčasným trendom a prognózu dedičstva všetkých veľkých pánskych odevov, ktoré prišlo pred nami. Ich obetavosť slúži všetkým sledovateľom a nadšencom pánskeho oblečenia.

Ženská perspektíva

Ekosystém ovplyvňovateľov pánskeho oblečenia nie je prekvapením, že muži. Keď muži hľadajú rady v štýle, takmer vždy sa obracajú na iných mužov. Väčšina mužov – homosexuálov aj rovných – by však mohla mať úžitok z nejakej ženskej perspektívy. Preto malá skupina žien vykopala svoje vlastné výklenky ako ovplyvňovače pánskeho oblečenia.

Ženská perspektíva poskytuje pohľad tretej osoby na pánske oblečenie, ktoré je osviežujúce a brutálne čestné. Ovplyvňovače pánskeho oblečenia sa môžu zaseknúť v ekologickej komore svojej zlej rady. V našich mužských slepých miestach sa objavujú iba niekoľko trendov a my, potrebujeme ženy, aby ich poukázali na nás. Nie všetci muži majú vo svojom živote ženy, ktorým môžu dôverovať módnou radou, takže našťastie existujú ženské perspektívne ovplyvňovače pánskeho oblečenia, na ktoré sa môžu obrátiť.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *