Trik na použitie korektora

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Medzi Makeup Gurus je trochu argumenty o tom, kedy aplikovať korektor. Niektoré štátu, aby ho vložili skôr, ako aplikujete nadáciu, zatiaľ čo iní uvádzajú, kým čakať až po. Uvádzame trik na použitie korektora je to: Obaja pred tak aj potom, čo sú spravodliví, aby ste zaručili zdravý, nádherný vzhľad. Tu je krok za krokom.

Táto publikácia môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Tipy na presne aplikovať korektor

Použite malé bodky

Kredit: Ľudia.com

Po umývanie tváre, ako aj aplikovanie hydratačne k nemu (konkrétne ten, ktorý má vysokú SPF na ochranu vašej pokožky z oveľa viac miest, ktoré potrebujú korektor), vezmite si korektor, rovnako ako s prstom alebo Q-Tip, aplikujte malé bodky pod okami. Majte na pamäti vybrať korektor, ktorý zodpovedá farbe vnútra zápästia, ktorá by mala byť trochu ľahšia ako vaša všeobecná farba pleti. Pri výbere korektora nájdete na ten, ktorý pracuje s konkrétnym typom pleti. Napríklad, ak máte chronické tmavé kruhy, korektor, ktorý je oveľa žlté, zruší tmavú fialovú farbu. Máme radi fyzikály Formulant značky korektor pre nižší nákladový bod, ako aj mac korektor, ak ste spokojní s vyšším nákladovým bodom.

Ťuknite, netrhajte

Kredit: Ľudia.com

Po odsúdení korektorom pod očami, premiestnenie na akomkoľvek type iných oblastí vydávania, ktoré môžete mať, ako je váš nos, brada, ako aj ústa. Môžete tiež bodkovať akýkoľvek typ malých pupienkov alebo sfarbenie. začnite klepnúť na bodky. Ak si ich budete trieť, môžete spôsobiť pruhy, ktoré urobia korektor zrejmý. Len poklepaním, kde ste použili korektor opatrne pomôžeme, aby sa zmešal. Uistite sa, že vaše prsty sú čisté, keď to urobíte. Sú to váš najlepší nástroj, ale nebudú fungovať, ak sa natiahnete alebo vytiahnete pokožku.

Aplikovať základ

Kredit: Ľudia.com

Teraz, keď ste si dali na korektor, rovnako ako starostlivo poklepané, aplikujte základ, ako by ste mali zvyčajne robiť. Teraz tu je Clincher: Pozrite sa, rovnako ako uvidíme, či existuje nejaký typ miest, ktoré ste vynechali. Nadácia nezachytí všetko, rovnako ako nechcete tortu. To je to, čo je komunikácia. Takže teraz, keď ste dali na mlieko, korektor, ako aj nadácie, vyhodnotiť svoj vzhľad. Sú vaše tmavé kruhy stále viditeľné? Stále máte pupienku, ktorá ukazuje? Choďte cez tie oblasti, keď ešte raz s malými bodkami, poklepaním ich. K celkovému vzhľadu, chránenú s práškom, čo je posledný krok zmiešanie všetkých líšila tónov na vašej tvári. Táto technika pracuje zakaždým rovnako ako je trik, ako krásne, zdravé a dokonca aj kožu.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *