Malia Obama: Štýl deconstructed

Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Ako dieťa jedného Super Stylin ‘veľmi prvej dámy, nie je prekvapením, že Malia Obama prišla do jej vlastného Sartorial Reflect. Nefajčiarsky dospievajúci, rovnako ako paparazzi cieľ sa baví s trendmi po celé roky spolu s jej súrodencou Sashou, rovnako ako teraz Chic pozrieť sa dopredu, aby videli, čo šaty ona bude na každej udalosti všetkých očí alebo to, čo ju hojda ” off-cty “hodiny.

Táto publikácia môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Je to jednoduché kriedové svoje úspechy stylistom alebo dizajnérske mená, avšak, pretože sme videli jej nosiť blogger-obľúbené značky podľa UNIF, ako aj Antropologie, chápeme, že Rising Styl Star je stále viac než len povedať. Od návratu nadšencov do plnohodnotného módy, tu je presne to, ako Malia nechtuje jej podpisový mak-ale-leštený vzhľad.

Malia Obama štýl dekonštruovaný

Killer Coats

Ak je jedna vec, ktorú rozumieme o Washingtone, D.C., je to, že nie je to úplný cudzinec počasie. Ak chcete udržať útulný príchod, Malia sa pozerá na Arsenal opište možností vraha na vrchole jej vyskúšaných a-pravdivých sponiek.

Zvolený prístup? Nadčasová, stredná dĺžka, a-linka. Ak ste nasmerovaní Malia Obama štýlu, vyberte si z bohatej, sezóny-pútavé odtieň, rovnako ako Radiant Orchidea 2014 alebo tradičné čiernobiele skontrolovať v štýle predného tlačidla.

< Yimei 83,00 dolárov Torrid $ 118.90 Selekčný $ 98.00 anjelské oči $ 95.00 Qeexi 115,00 dolárov >

Skater sukne

Či už je to skutočná sukňa alebo fit-and-flare silueta jedného kusu-zázrak, 16-ročný miluje rock this girly ísť. Plisovaný, tlačený alebo peplum orezaný, tento kus je základom náročného, ​​rovnako ako Sassy Style.

Feminine, Flirty, Avšak vždy dáma-Like, kľúčom je tu mierna humlána. Najlepšia časť? Tvar je takmer univerzálne lichotivé – zaznamenávate vás v páse, potom vám dáva prirodzený sprisah na bokoch.

< Chicwish 38,17 dolárov Super suché 34,50 dolárov Rosegal $ 15.20 COCO & JAIMESON $ 34.99 Kas New York 49,95 dolárov Hojnosť $ 13.95 >

Belted Forslines

Pás je ideálnym doplnkom k jej korčuliarskym suknem – ako aj pri pridávaní trochu výzdobu na jednoduchšie štýly. Malia vie, že výhody spojiť sa s touto kombináciou – pás môže aktualizovať vzhľad šaty, ako aj kravatu spolu úplne samostatné kusy. Správny opasok sa môže pozrieť z meteingu rovnako dobre cutesy, zdôrazňujúc najtenšiu časť pásu, ako aj ženského formulára.

Opotrebovanie nôh

Politický svet má špecialitu v módnom svete, rovnako ako je schopnosť dať dohromady oblečenie, ktoré prechody z kancelárie pripravujú-up príležitostiach. Náš mladý kaderník nie je výnimkou, bežne pracujú opotrebenie nohou do svojho každodenného života, a to vďaka chladné ročné obdobie rovnako ako vyložene skromnosť podobne.

Ak vaše lemy hľadajú trochu rovnako vysoká alebo temps sú stále klesá, vysoké podpätky, rovnako ako legíny môže byť spojka buď scenár. Len priekopy základná čierna – Malia ide vždy tučne vo farbe.

Farebné pop kopy

Aj keď nemožno poprieť, že môžu mať niektoré prím-and-správny obmedzenia sa bude riadiť, odtieň bol vždy, ak sú všetci Obama ženy naozaj prídu na svoje. Rovnako ako ona dáva prednosť spodnej vrstvy, obuv je farebný čas lesk, rovnako ako najstaršie dieťa plne využíva.

Vystúpiť v pravom štýle Malia by nemala byť celkom bez príkazu topánky hlavy sústruženie alebo tenisky na povrchu off každej módnej vpred vzhľad. Je to jasnejšie, tým lepšie, rovnako ako určite väčšia zábava.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *