Skutočné náklady: Koľko že dvojica návrhár džínsov náklady vyrobiť?

Zdieľam

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Ako veľmi sú tie džínsy v okne? Um … čo? Je mi ľúto, musím mať prepočul vás (lok), 275 $?

Všetci vieme, denim nálepku šok, všetci sme vyhľadávaný dvojicu spôsobom až príliš drahé džínsy, a všetci sme strávili oveľa viac, ako sme chceli na vlastné páru snov. Ale to, čo sa deje? Čo sa vlastne jednotky denim na rozmedzí pod dvadsať až vyše dvesto?

Tento príspevok môže pozostávať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Koľko to stojí, ako zarobiť džínsy?

$ 20 vs. 200 $? Aký je rozdiel?

Najväčší rozdiel medzi dvojicou dvadsať dolárovej džínsy a pár dvesto dolároch džínsy príde v dvoch kusoch: kde sa vyrábajú džínsy a marketingové kampane za džínsy. Podľa denníka Wall Street Journal, náklady na výrobu dvojicu pravého náboženstva neuveriteľne T Jeans sa pohybuje okolo $ 50 odtiaľ džínsy sú označené až okolo 260%.

Tieto džínsy sú vytvorené v Spojených štátoch, čo znamená, zaoberajúca sa minimálnej mzdy vo výške $ 9,00 (súčasná miera v Kalifornii) a často dokonca až $ 12.00 / hodinu po pôrode versus pracovnej náklady okolo len 1,67 $ na miestach, ako je Čína či Haiti. To môže poukazovať na ručné šitie a vyššej kvality nitovanie. To znamená, že humánne pracovné podmienky a žijúce mzdu. To tiež znamená, že džínsy sú oveľa viac do módy. ako to? pretože otočiť čas na džínsy vyrobených v Spojených štátoch je tak oveľa rýchlejší. Čas na džínsy vyrobené v USA produkcie pripadá na len niečo málo cez mesiac, zatiaľ čo mať rovnaký dizajn vyrobený v Číne bude trvať takmer pol roka. Veľa môže zmeniť vo svete módy za pol roka, takže prémia denim návrhári chcú ponúknuť “to” pár sezóny produkujú oveľa viac lokálne.

Džínsy Za dolár?

Keď je všetko povedané a urobené, džínsy v zahraničí môžu byť vytvorené v rámci takzvaných ľudských podmienkach za pouhých $ 0,90 Bangladéši podľa tu a teraz. Rifle rada títo sú často predával za $ 20 a hore a zákulisia, to nie je dosť. Korporácia tlačiť na vyššie ziskové marže a snaží sa priniesť náklady na džínsy nadol na $ 0,75 a ešte menej, ktoré by malo za následok neľudských pracovných podmienok. Pre veľký vizuálny o nákladoch, ktoré idú do tohto páru pod-a-dolár džínsy, pozrite sa Bloomberga infograph.

Prečo Insane Mark-up?

Dobre, takže sme sa dozvedeli, že značkové džínsy s použitím kvalitnejších materiálov, šitie a nitovanie môže vytvoriť dvojicu kvalitných džínsov za $ 50.00, kým v zahraničí dvojica môže byť vytvorený za menej ako dolár. Prečo mark-up? Spodná pár dolárov zasiahne maloobchodných predajní za $ 20.00 a hore a budú predávané hromadne indikujúca vysoké zisky. Projektant dvojica však dobre, že som sa dostal k predaju nám iným spôsobom, než oni sú vlastne “predal ‘nám. Aby nás presvedčili verejnosť, kúpiť pár $ 200 + jeans, že mám na trh pre nás a núti nás veriť vo svojej značky. Majú na klebetiť celebrít, omietka ich džínsy na billboardoch v Times Square v časopise Vogue, a nakoniec vytvoriť názov pre seba, aby sme si ich zaslúži ich horibilné sumy. Nejedná sa o lacné venture. Množstvo marketing, ktorý ide do páru návrhár džínsov zaberajú veľkú časť medzi týmto výrobnými nákladmi $ 50 a $ 200 + maloobchodnú cenu (veľkoobchodný sám bytosť okolo $ 120 +).

Voľba je na nás

Nakoniec máme prístup k veľmi lacné džínsy a veľmi drahých džínsov a voľba je naša. Budeme vyzerať oveľa lepšie v drahom páre? Chceme podporiť džínsy vyrobené iba v Spojených štátoch? To sú otázky, musíme sa pýtať, ako sme vytasiť svoje kreditné skóre karty a hotovosť. Ukázalo sa, že je tu veľa oveľa viac za džínsy, než len aby naše behinds vyzerať dobre.

All Images Courtesy of Shutterstock.com

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *