Topánka členstva Kluby: Čo treba rozumieť

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Ak ste naozajstný módy, ktorí sa snažia držať krok so súčasnými trendmi, možno budete chcieť dopriať topánky členstvo. Kým myšlienka na topánky členstvo klubov nie je presne nový, je výnimočný spôsob, ako dostať svoje ruky na najnovšie štýly za zvýhodnené ceny.

Táto publikácia sa môže skladať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Čistenie členov klubov umožniť členom nakupovať on-trend, vysoko kvalitné značkové topánky online. Ako člen, môžete získať získať prístup k k veľkým množstvom podnetov, príliš.

Ak chcete držať krok s trendmi, ktorým sa upravujú tieto kluby sú pravidelne aktualizovať svoje stránky s novou, rovnako ako exkluzívny štýly. Tu je 411 na niektoré z najväčších topánok členstva v kluboch i dnes.

Ako topánka členstvo kluby práce

Väčšina topánok členstvo kluby fungujú podobným spôsobom:

Vy indikácie ako VIP člen. Zvyčajne to znamená, že sa dohodli na mesačný poplatok na vašej kreditnej skóre karty, ktorá pripisuje prostriedky na účet.
Úplnou prieskum štýlu. Prieskum zhromažďuje svoju veľkosť samozrejme, ale rovnako tak váš štýl preferencie – napríklad prednostné vzorov, priemyselných vzorov, farieb, látok, rovnako ako typy obuvi.
Vidíte mesačné odporúčania. Na vaše odpovede prieskumu, ako aj klubu na základe “nových prichádzajúcich,” tie sú prezentované s mesačnými odporúčania.
Môžete nakupovať rovnako ako využívať svoje kredity alebo preskočiť. Vidíte-li štýly, ktoré máte radi, môžete využiť svoje mesačné kredity, aby si ich. Zvyčajne, doprava je zadarmo. Alebo môžete “preskočiť” mesiac. Nie ste účtované na mesiac vynechať.
Vaše kredity rozvíjať, keď sa vám nepodarí mať na pamäti, preskočiť. Ak sa vám nepodarí mať na pamäti, preskočiť mesiac, klub nabíja vaša karta však opúšťa úvery vo svojom účte. Môžete ich použiť na akýkoľvek typ času.
Môžete zrušiť vaše členstvo v akomkoľvek type času.

Vodcovia v topánke klube oblasti sú ShoeDazzle rovnako ako JustFab. Tu je pohľad na seba.

ShoeDazzle

Na ShoeDazzle, VIP členovia dostať ponuky na slintať-hodné podpätky, čerpadlá, sandále, rovnako ako topánky neuveriteľné. Štýly obstarávať mladej, tučne módy – hovoríme over-the-koleno platforme topánky, rovnako ako Bejeweled bojovníkmi.

Váš opakujúce mesačný poplatok je $ 39.95 (od marca 2021). Že by ste mohli dostať dva páry topánok ale ak môžete zachytiť dohodu. Vám poskytne predstavu o cenách, okrúhly Toe Sabrina Čerpadlá je uvedené nižšie sú bežne cenený u $ 63, ale VIP môžete ich zachytiť za $. 11 To nie je preklep.

Každý člen je zabezpečený pomocou expertného stylista, ktorý bude prep vaše výbery potom, čo ste dokončili rýchly módne kvíz.

JustFab

JustFab rovnako ako ShoeDazzle majú spoločné vlastníctvo tak – žiadne prekvapenie práve tu – termíny sú prevažne rovnaké. Môžete nakupovať na webe priamo za vyššie ceny, alebo označenie ako VIP člen nárok na nižšie ceny.

Základný rozdiel medzi ShoeDazzle aj JustFab je výber. JustFab vám umožní získať prístup k na oblečenie i doplnky, rovnako ako topánky. Že z neho robí oveľa viac univerzálna členstvo.

Tiež sa mi páči štýl estetický JustFab nad ShoeDazzle. Topánky sú jednoduchšie, s veľkým spôsobom. Tkané podpätky sandále nižšie sú oveľa oveľa viac apelovať na mne ako blokového out, platformed štýlov na ShoeDazzle.

členstva vo JustFab mohli pomôcť pri manipulácii sa celkový štýl rozpočtového plánu, ak ste pripravení nakupovať tam, rovnako ako otočiť hlavu od všetkých ostatných predajcov.

Bohužiaľ, to je veľmi ťažká úloha pre väčšinu módy. V skutočnosti, môžete skončiť stojí $ 40 a mesiac JustFab rovnako ako stále kupujú Nordstrom Rack tak ako tak.

Presne vidieť, ako JustFab VIP členstvo tu pracuje.

Čistenie klub cintorín

Keď sme najprv napísal zverejní pred niekoľkými rokmi, ShoeDazzle rovnako ako JustFab neboli jedinými topánka klubov v meste. ale bohužiaľ ďalší (menšie), hráči boli všetci ale zmizol. tu je zoznam topánka členských klubov, ktoré neboli obstojí v skúške času:

eShoeClub
Sole Society
Urban Outfitters topánky Club
J. tím topánka klubu mesiace
mestské topánky
high Stiletto

Nikdy dostatočné topánky?

Osobne nemám rád členstvo stránky s opakujúce sa poplatkov. takže ak ste žena, ktorá nikdy nemôže mať dostatok topánky, topánky členstvo v klube môže byť skvelý strih.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *