Linktastic štvrtok!

Jane poslal túto tkaninu, ktorá je v predaji v Hancock’s Paducah … Radi poslala skôr niektoré ešte oveľa lepšie abecedy materiál z módnych materiálov klubu … ktorý je teraz nedostupný. (Vezmem si vlastný pic, ako aj publikovať ho, keď príde moja.) Rovnako poslala túto textovú tkaninu, ak nemôžete dostať dostatok typografickej dobroty.

Kathy objavil tento vzor v predaji trávnika za 33 1/3 centov (dostala tri za dolár). Netreba dodávať, že mám rád vrecká.

Hovoriť o vreckách, Kim posiela toto Brilliant Sesame Street video o ich sociálnom význame. (Sledujte vrecká über-sedemdesiatych rokov.)

Nancy objavil takmer dokonalý ginkgo materiál z Marimekko. Vidím, že budem musieť začať špeciálny fond nákladov na tento účel. (Upozornenie: Stránka balená strašne vo Firefoxe 3.)

Cookie objavila fauxlero ukončiť všetky fauxleros, na starožitnom dolovke vzorov:

Verím, že vzor je tiež dražmerne hostess šaty, určite, z neskorého, ubúdania, panovníkov amerických dní priemyslu.

Heather poslal toto nádherné okno.

Melissa poslal túto čiarku náhrdelník. Chcem.

Kate v Texase poslal tento skutočne rozkošný včelí materiál z materiálov Hart – ktorý vám nedovolí odkazovať priamo na položky, frustrujúce! Takže prehľadávajte “Bee”, ak ju chcete objaviť. Urobil by som mimoriadne vážne prispôsobené šaty z toho … Je to $ 8,99 / yard, ako aj 45 “široký, takže to možno tento týždeň.

Iný “nie tento týždeň” materiál (zmeškal som aukciu!) Je to: Nemám jediný, osamotený koncept, čo som mohol vybudovať, aj keď som sa dostal do aukcie včas, pretože to bolo Iba 4 trávniky z 36 “širokých … od predávajúceho EMT-MOM-70.

Marilyn si želá pochopiť, či existujú charitality, ktoré by vzali jej cédrové prsníka plné vlneného materiálu … ako aj by som rád pochopil, či existujú charity, ktoré by chceli veľké množstvo bavlnených zvyškov, pretože moja sa dostať poburujúca, rovnako Ako – poďme úprimní – možnosti mňa robiť túto odvolanie prikrývky Sú nekonečné.

Nevidel som sex, rovnako ako mestský film, ale aj ja viem!) Avšak Hotpatterns (Upozornenie spojlera) má pridružený vzor … Teraz verím, že by som to mal vidieť.

Ale nie dnes. Dnes mám na odpoveď 500 e-mailov. túžba mi šťastie!

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Seersucker šaty, ako promizovanýJuly 24, 2008WITH 42 Komentáre
Čo? Je to už 15. august 2008
Fauxlero publikovať na ukončenie všetkých fauxlero PostStokober 7, 2008

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *