Street style Spotlight – presne tak, ako nosiť vzor Dlhý pás

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Toľko oveľa viac než chudá pásu materiálu, pás môže hrať funkciu hrať vo vašom šatníku. Dodáva, farby, textúry, rovnako ako úrokové sadzby na inak jednoduchej súboru. Najlepšie pás takisto cinches rovnako ako definuje pása a dodáva vzhľad kriviek.

Rovnako ako čokoľvek iného, ​​trendy pásov príde, rovnako ako ísť s obdobiami. Avšak, čo sa zaplniť Instagram zdroj v tejto sezóne je technika priamo z ranveja – ultra dlhý pás. chce skočiť na tomto ultra lichotivé trendu? Tu je návod.

4 spôsoby, ako nosiť dlhé pásmo Trend

Po prvé, poďme sa zamerať na zásadné otázky. Aký je dlhý pás vzor, ​​rovnako ako presne tak, ako si to vziať na seba? Vzor je práve to, čo znie ako: nosia ďalší dlhý pás namiesto jedného, ​​ktorý vyhovuje veľkosť vášho pasu. Styling dlhý pás je jednoduché. nechaj dodatočné dlhý koniec visieť svoju stranu. Je to pánske oblečenie inšpirované vzor, ​​ktorý sa pridá nový smer do väčšiny základných opásaný oblečenie. odhlásil na ako.

Long Belt + nohavice

https://www.instagram.com/p/Bf0o6IXFuU1/

Dlhé pásy dobre fungovať s väčšinou typov nohavíc. Najmódnejšie vzhľad, aby využiť na nápisy po dlhej strane pásu. však môžete tiež krok ľahko do dlhého pásového šialenstva s tradičným koženým opaskom. Alebo ísť podrážděnější s šnúrku pásu.

Long Belt + Dress

https://www.instagram.com/p/Bfq7wAxnCPn/?tagged=longbelt

Keď na sebe šaty, umiestnenie svojej dlhej pás nad bokmi na svoje prirodzené pása. pretože sa jedná o najtenší oblasť vášho trupu, polohovací pás tam robí najväčší vplyv štýlu. pokúsiť dlhý kožený opasok pre pokročilých vzhľad, ktorý bude lichotiť vašu postavu.

Chudá pásy sú fantastické voľbou pre jednodielnych šaty, ktoré nemajú jasné oddelenie medzi hornej i spodnej časti. Na šaty s pripútal pása, skúste široký pás, keď sa požiadavka pokryť oblasť, kde je horná spĺňa sukňu.

Long Belt + Jacket

https://www.instagram.com/p/BeVCW1vFj-a/?tagged=longbelt

Remene sako je jednoduchý spôsob, ako definovať svoj tvar pod niekoľkými vrstvami. To môže tiež pomôcť rozbiť pevný blok farby. Aby sa vaše pás skutočne vyniknúť, opt pre textúrované alebo vzorované pásu. D-ring style látkovej pásy fungujú dobre pre kabáty príliš, pretože sú flexibilné, rovnako ako môže byť rýchlo upravená pre pohodlie (potrebného na tie dni, kedy budete jesť ďalší kúsok pizze …).

Long Belt + sukňa

https://www.instagram.com/p/B9ABBAAl0fm/

Rovnako ako u šiat, dlhé pásy zlepšiť vzhľad svojich sukní, zatiaľ čo pridávanie pop farby alebo textúry do svojho súboru. Spárovanie chudá pásu s plášťom, rovnako ako chránená to asi 1 palec pod oblasti, kde je zastrčený-v hornej časti, ako aj pásového spĺňajú sukňu sa.

Alebo pre oveľa ženskejšie vzhľad, skúste sukňu s zábal pás. Tieto štýlové pásy zakryť oveľa väčšiu plochu na bruchu, čo je ideálne pre ženy, ktoré chcú, aby bol pas vyzerať menšie.

Stále neviete, kde začať s dlhým vývojom bezpečnostného pásu? Nosiť neutrálne pás s dvojicou svojich prednostných miláčikovia džínsy, rovnako ako pohodlný vrchole.

Ak sa vám páčil tento príspevok, môže podobne ako sú tieto:

Flashback Fashion: presne tak, ako nosiť flitre
5 Mules Oblečenie môžete nosiť najlepšie Teraz

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *