Ako zostať štýlový v konečnom pohodlí bez toho, aby ste nosili potene

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Nie je to presne novinové znalosti, ktoré štýl sedí pomerne vysoko na zozname vecí, na ktorých záleží móda. Avšak to neznamená, že dievča musí trpieť! S športovou chickou stávajú hlavným stavom balenia, opcie sú oplývajúcimi pre tých, ktorí chcú AU Courant vzhľad bez nepríjemného pocitu. Práve tu sú niektoré možnosti pre pohodlnú prehliadku.

Táto publikácia môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Zostaňte štýlovo, rovnako ako pohodlné!

Stripe Pullover sveter, $ 94 z pipelníka

V štýle Lingo, termín Slouch sa vzťahuje na voľnú montáž, uvoľnenú siluetu. Videli sme vzhľad po celom našom muštu na chvíľu, rovnako ako to, že sa skončilo, že je kľúčovým vzorom pre vyhľadávače pohodlia. Ak chcete vytiahnuť čokoľvek slouchy, musíte kontrastovať tvar baggy s tenkým alebo štruktúrovaným kúskom. Inými slovami, udržujte svojho priateľa džínsy od vášho nadrozmerného sveter! Namiesto legínov alebo chudých nohavíc. Form-montážny nohavič hľadá dodatočné ostré, keď je uzemnené s bootom na koleno-vysokej pracky. Rovnako ako skutočne nahor ante v oddelení štýlu, na vrchole obrovskej flothpy.

Tmavé Pacific Práčovňa Boyfriend Jeans, $ 89 z Talbotov

A čo tie priateľské džínsy? Comfy, ako aj vintage-y cool, opotrebovaný pohľad by mali byť určite zahrnuté do vášho štýlovej pohodlného šatníka. Ak ste jedným z tých žien, ktoré neposkytujú neba vysoké podpätky s blistrov, potom je to vaša možnosť – krok do tých bodov pre sexy povrch! Len nepatria si nepamätať manžetu džínsy pre členok. Ak uprednostňujete niečo o niečo menej vysoké, potom choďte na BRUDBORY alebo OXFORD. Je to retro, ako aj čerstvé všetko v jednom. Namontujte tee vrstvené s tradičným Chanel-ish bunda dáva dámskemu dotyku, ktorý ťahá pozrieť spolu.

Utility Nohavice v Dark Olive Black Denim, $ 88 od ShopBop

Áno, názov tejto publikácie je presne, ako zostať štýlový v konečnom pohodlí bez toho, aby ste nosili potene, ale s najväčšou pravdepodobnosťou by ste mali poznamenať, že potenie sú trochu deje práve teraz! Dizajnéri ako Alexander Wang, ako aj Isabel MARANT vyhodili pred rokmi v rozpore, rovnako ako my psychicky uviesť, že je to stále silné! Rebrundované ako nízke spúšťacie nohavice alebo Slouch nohavice – Fit je štíhlejší, avšak úroveň pohodlia je absolútne rovnaká. Spárovanie tvojho s dresssyho Blazer, ako aj stohované topánky (najlepší päta pre pohodlie!) Pre žil-in, práve teraz pozrite.

Scarlett Shoe, 89 dolárov odo mňa

Veľká správa pre heel nenávidia, byty majú moment! Či už si vyberiete ozdobený baletný štýl, alebo nízky členok, vaše nohy budú milujúci život blízko miesta.

Správa Georgina Bootie, 69,95 dolárov z DSW

Tieto supercool nízke topánky úplne fungujú s chudými nohavicami, však vyskúšať dlhé, ako aj prietokové šaty namiesto toho, aby sa lichotili, rovnako ako neočakávané twist.

Dámska Vybavená košele šaty, $ 49.99 od Mango

Vzhľadom k tomu, bez námahy je názov hry pre stvorenia pohodlie, nič sa nevyrovná jednorazového otázku košele šaty. Tak jednoduché, ako tlačidlo, opasok aj cestách, košele šaty vlastne robí obliekanie hračkou. pridať pančucháče alebo legíny odraziť neskoré jesenné vánok, rovnako ako vrstvy na nadmerných pletenou vestu, aby zababušiť v dobro.

Ako vysoko robí pohodlie hodnosť vo svojom každodennom štýle?

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *