Staňte sa neuveriteľným kupónom s týmito tipmi

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Čo: Ste vyjednávací lovec? Shopsmart nám prináša v hĺbkovej správe o psychike obchodnej shoppera, rovnako ako niektoré neuveriteľne kupónske top tipy.

Tento príspevok môže pozostávať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

To, čo hovoria: Americké ženy sú pútavé nakupujúci, podľa nového národného prieskumu uvedeného v máji 2011 vydanie časopisu Shopsmart Magazine, od vydavateľa spotrebiteľských správ. Viac ako tri štvrtiny žien (76%) sa považujú za vyjednávačov lovcov, s 10% priznaním, že sa im páči výzva nájsť najlepšiu ponuku. Prieskum tiež zistil, že dve tretiny (65%) žien zvyčajne čakajú na predaj na nákup položiek.

Čo hovoríme: Ak ste jedným z týchto rozpočtových nákupných žien, alebo nie (zatiaľ), tu sú niektoré tipy, ako sa stať neuveriteľne kuponérom a uložiť.

1. Poznajte politiku vášho obchodu s potravinami: Často sú kupónové špeciality a ďalšie dni v týždni, nemusia brať kupóny vôbec, takže sledujte to.

2. Uložiť kupóny na predaj položky: Zodpovedajú svojim týždenným predajom letákov s kolekciou kupónu, aby ste ušetrili ešte viac.

3. Vezmite inventár v polovici mesiaca: V polovici každého mesiaca sa pozrite na dátumy vypršania platnosti, aby ste sa uistili, že vám chýba veľa.

4. Cykly skladieb Cykly: Normálne položky idú na predaj v pravidelných intervaloch, takže sledujte tieto, ako aj položky, ktoré ste najčastejšie. Týmto spôsobom si môžete kúpiť vaše potreby, keď sa deje veľa.

5. Sledujte pozorne počas pokladne: Spracoval pokladník svoj kupón správne? často zabudnú.

6. NEPOUŽÍVAJTE AUTÍVAŤ NA STORE ZNAČKY: Aj keď sú často rovnako dobré ako národné značky, nemusia byť nevyhnutne lacnejšie, ak máte ideálne kupóny.

7. “Stack” kupóny: Ak chcete maximalizovať úspory, použite oveľa viac ako jeden kupón naraz, ak je to možné.

8. Nakupujte v obchodoch, ktoré prijímajú kupóny konkurentov: niektoré obchody to urobia a musíte byť príjemcom.

9. Použite kupóny na skúšobných veľkostiach: Môže to urobiť zadarmo. Bezplatné veci, ľudia.

10. NEPOUŽÍVAJTE TOSKOVÉ KOUPÓNY: Len sa opýtajte v obchode, ak ich stále prijímajú. často.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *