Ranting o kabelky, ešte raz

veľmi predovšetkým, fantastické obrovské privítanie pre všetkých z vás, ktorí sú tu, pretože tento blog bol yahoo! Vyzdvihnúť!

V Yahoo! Rozhovor, o ktorom sa diskutovalo o tom, že niekedy som rant o peňaženskom priemyselnom komplexe (viete, ľudia, ktorí nám prinášajú hrozné veci, ako je tento):

To je smiešne, nie? len hrozné. Nemôžem si, aby som zaplatil $ 10 za to, oveľa menej stojí dva veľké náklady.

A aj keď nie ste sa pozrieť na dvojrozmerný koniec rozsahu, dolné peňaženky nie sú žiadny typ lepšej. Malé bitové rukoväte, aby ste sa uistili, že ich nemôžete priniesť; pokryté nefunkčnými zámkami, ako aj zbytočnými kovovými bity, ako aj visiacimi vrkočmi, ako aj čo; Najvyššia kvalita s logami tak veľký, že vyzeráte ako mobilný billboard. Nepáči sa mi všetko.

Preto som si kúpil starý skool tréner tašky na eBay:

(Nebojte sa: Eliminoval som, že Dumb Hangtag veľmi prvá vec.)

Potreboval som tašku, že * nedrží môj notebook – aby som sa vyhýbal mi to všade. Niečo, čo by držal hardcover knihy, ako aj peňaženku, ako aj môj treo, ale nie moc ešte. Požadujem veľkú kožu, ale žiadne veľké logá. Rovnako ako som si želal cross-telesnú popruh, aby som udržal ruky zadarmo, čo je nemožné objavovať v kabelke v týchto dňoch, ak zamierte do katalógu Magellan, rovnako ako dostať tie, ktoré kričia “turistov v Európe – prejsť! ”

Som skutočne požadovaný ekologický tašku, avšak podivný ekologický priateľský – takže tento olivový je dokonalý! Ekologická taška pracuje s čiernou alebo hnedou, takže žiadna zmena späť, ako aj ďalej – kto má čas urobiť?

Veľmi sa mi nepáči súčasné tašky trénera, s ich striekavými reklamnými kampaniami, lepkavé loga po celom, ako aj (počul som) vysoko kvalitné problémy, ale staré tašky trénera sú niečo iné. Majú čisté čiary, elegantné farby, rovnako ako aj najviac porazených, majú špecifické neopatrné elegantné. V skutočnosti pôjdem von na končatinu, ako aj stav, že staré školiteľské tašky budú ďalšou obrovskou vecou. Čo s pretrvávajúcim 80-tych rokov, nemôžete vidieť veľa chudých brooklyn hipsters, ktoré si vybrali, že tieto tašky majú veľký ironický potenciál? Najprv ste to počuli práve.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Ako si vybrať Šitie MotoJatuary 3, 2008With 79 Komentáre
HOWTO: PackaningJune 9, 2008
RANT-TASTE TENTRUKTU # 143: “Čo nosiť letúny” 25. júna 2007

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *