Ako hostiť čajový párty (v rozpočte)

Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Tento príspevok môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Svetlé čajové koláče, sladké pochúťky, parenie čaju v papierových tenkých čínskych pohárikoch, a samozrejme, kvety. veľa kvetov. Čajové večierky oslavujú všetku krásu jar a ženskosť a robia báječnú tému pre svadobnú sprchu, detskú sprchu alebo narodeninovú oslavu. Alebo sa dozviete, ako hostiť čajový pár ako ospravedlnenie nosiť, že Vintage Hat Tvoja babička vám dala.

Pravidlá hostingu čajovej strany

Zábava strana

Opýtajte sa svojich priateľov, aby nosili vintage klobúk na čajovníkovi alebo urobte pravidlo dĺžky čaju. Nastavte svoju párty vonku vo vašej záhrade vo vnútri pomocou dáždnikov, aby ste sa ozdobili špeciálne “apríl sprchové” tému. Je to vaša strana. Byť zábavný a kreatívny.

Pokrmy

Aby ste hodili čajovú párty, potrebujete čajové poháre, ale nebojte sa. Čajové šálky možno nájsť v očarujúce nezhodné zväzky vo vašom miestnom obchode šetrnosti. Môžete nájsť celé súpravy na predaj nehnuteľností, predaj garážov a na Craigslist. Udržujte svoje oko otvorené. Alebo, ak nechcete stráviť žiadne peniaze, požiadať hosťov, aby si podelili svoj vlastný čajový pohár. Či už hrnček alebo fantázia Čína, dá ľuďom dôvod skutočne využiť veľkú tetu Sally’s Gaudy Čína.

Nebojte sa o zodpovedanie. Eklektická zmes starých a nových čajových pohárov a Číny vám poskytne vašej strane krajiny Chata. Ak nemáte dosť Číny, okrúhlych s obyčajnými bielymi, okrúhlymi jedlami. Mix a zápas obyčajný biely s Čínou, vo vašom podávaní jedál a riadu a pohármi, ktoré dávate svojmu hosťovi.

Zdobenie

Môžete ozdobiť čajovú párty veľmi jednoducho s kvetmi. Môže byť špičková piony sezóna. Umiestnite plne otvorené pivonky v malých čajových pohárech alebo obyčajných bielych hrnčekoch a nastavte ich okolo stola pre jednoduché a krásne dekorácie.

Čajové večierky majú inherentne vintage cítiť, takže hrajú to, že pôjdete do vášho miestneho šetrnosti obchodu a nájsť nejakú vintage tkaninu (pozrite sa aj na plechy a vankúš aj) a používať ich ako stolové handry.

Topiaris sú tak jednoduché, aby robili a dodávajú výšku a drámu na váš stôl čaju. Urobte si páskovú topiu, ako je ten, ktorý je zobrazený na blogu Partea Planner. Pomocou drevenej hmoždinky, penovej guľôčky, kvetinovej peny, keramického hrnca, veľa pásky, ktoré ste narezali na 4,5 “dĺžky a niektoré push pins. Nakrájajte kvetinovú penu, aby sa zmestili do hrnca. Zaistite drevenú hmoždinku do keramického hrnca pomocou kvetinovej peny. Urobte stuhu do slučiek a zaistite na penovú guľu s použitím kolíkov. Umiestnite penovú guľôčku na druhý koniec hmoždinky a voila! kreatívne; Použite hodvábne kvety a potiahnite základňu. Namaľujte drevené hmoždinky a keramické hrnce, pre pridanú farbu.

Ak máte báječné dáždnik alebo biely lacey parazol, zaveste ho hore nohami nad stôl pre krásne ohnisko. Zväzovacia stuha do slnečníka a nechajte ho visieť ako krásne stupeň.

Jedlo

Samozrejme, že každá čajová strana potrebuje nejaké jedlo. Udržujte to jednoduché. Ovocný šalát, quiche a niektoré scones s zrazeným krémom by mali byť veľa. Ak si myslíte, že váš čaj párty potrebuje viac ako len čaj, zvážte levanduľník, alebo mimosas.

Zrazený krém je chutný a ľahko sa. Opýtajte sa svojho miestneho špecialitého obchodu s potravinami, ak to nie sú, ak nie sú tu, recept odvodený z radosti z varenia.

Zrazený Creambegin užívaním nepasterizovaného krému a nechať ho stáť asi 12 hodín (počas zimných mesiacov) alebo 6 hodín (počas teplých letných mesiacov). potom sterilizovať krém; Umiestnite krém nad veľmi nízkym teplom (nevarujte), kým sa na povrchu krému vytvoria. Uchovávajte na chladnom mieste aspoň 12 hodín a potom odložte hustý zrazený krém z povrchu krému. Teraz máte domáci zrazený krém.

Tu sú nejaké báječné recepty čaju:

Marhule Cream Scones (podávajte s citrónovým tvarohom) špenát-klobása bake vajcia (zavolajte to quiche pre triedu)
Hash Brown Quiche (toto je vynikajúce)
Cucumber Mint Čajové sendviče
Cucumber Čajové sendviče (tieto sendviče sú zobrazené vyššie)
Táto stránka má báječný zoznam čajových sendvičov
Ak hľadáte skvelé nápady čaju, odporúčame, aby sme webovú stránku Partea Planner. Má báječné nápady na vytvorenie nezabudnuteľného čajového party.Ibbon Topiary Obrázok zdvorilosti party Planner a Cucumber Sandwich Obrázok zdvorilosti Gourmet Girl.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *