Nie plakať nad rozbité nechty: zaistite je tento výukový program

Podiel

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Pred niekoľkými týždňami som bol v kuchyni rmutování cesnak zemiaky na chutnú večeru, keď všetko naraz-I zažili traumatickú udalosť, ktorá je lámanie klinec. Na moju reakciu a útek do kúpeľne báze, môj manžel myslel, že by som ťažko zranený sám. Moje telo bolo v poriadku. Môj klinec nebol.

Tento príspevok môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Teraz, väčšina ľudí (a niektoré ženy), nechápu význam zlomeného nechtu; nedostanú ako deprimujúce a frustrujúce to môže byť. Strávite týždne tie veci rastie von, držať ich všetky rovnakú dĺžku, je podanie takže nemajú zádrhel. Takže keď klinec prestávky, kto prechádza akúsi smútiaci proces.

All melodráma stranou, zlomený necht je vážne žiadna sranda. Našťastie, tam je malý trik môžete vykonať zachrániť zlomené nechty. Aj keď sa jedná o krátkodobý fix, táto mimoriadna klinec chirurgia môže aspoň dostanete cez víkend by mal mať veľký dátum alebo udalosť blíži.

Rýchle opravy rozbitých nechty

Hľa: čajový sáčok oprava zlomené nechty. Budete potrebovať nožnice, prázdny čajový sáčok a jasný lak na nechty.

Krok 1: rez Tea Bag Down

Vyrezať kus z vášho čajového vrecka, ktorý je dosť veľký ísť cez trhliny / zádrhel svojho zlomeného nechtu. Aj typicky búrať nevyužitý čajového vrecka a uložte čaj pre moju voľných listov čajového lopty.

Krok 2: aplikovať Clear Lak na nechty

Naneste silnú vrstvu číreho laku na nechty cez rozbité alebo zaseknutie klinca. Aspoň časť nechtu musí byť stále pripojený k tomu, aby prácu.

Bočný panel: Môže sa nám zapáči len hovoriť o tom, ako úžasné, že lak na nechty je na sekundu? To je Layla Hologram efekt Nail Polish v Retro Pink. Úžasné, že jo? Keď vyjdete von na slnko s týmto nechty na, budete cítiť ako skutočný živý víla emitujúce trblietavé dobrota z vašich prstov.

Krok 3: ADHER čajového vrecka

Kým jasný lesk je stále vlhký, jemne umiestnite sáčok čaju cez trhliny / zádrhel. Narovnajte je odstrániť všetky bubliny.

Krok 4: naneste ďalšiu vrstvu poľskom

Naneste druhú vrstvu jasného lesku cez čajového vrecka. nechajte vyschnúť a potom naneste tretiu vrstvu.

Krok 5: Paint

Po jasných poľských zaschne, aplikujte svoje pravidelné nechty na vrchole. To by malo udržať aspoň na pár dní. Opakujte podľa potreby, kým necht rastie a vy môžete skrátiť.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *