5 DIY Cellulit Creams, aby ste sa zbavili tukových usadenín

, priekopu tie drahé krémy na ošetrenie celulitídy, ktoré predložili sľuby, a tiež presne objavte, ako prevezmeme anti-celulitné krémy pre svoje vlastné skvelé doma! Predtým, ako to urobíte, poďme objaviť oveľa viac o výraze „celulitída“, ako aj o príčinách; Prevencia je vždy oveľa lepšia ako vyliečenie, tak prečo nerobiť niekoľko spôsobov úprav života a získať pevnú potešenú pokožku v obchode!
Cellulit: Najhoršia nočná mora ženy ženy
Áno, rovnako ako to je presne to, čo vysvetlíme celulitídu ako – nočnú moru! Nebo zakazujeme, že to máme na našich stehnách, ramenách, zadku alebo žalúdku; Pesky tvrdohlavý sádny jednoducho nepôjde! Profesionáli z WebMD sa týkajú dodržiavania dôvodov celulitného pokroku v našich telách –
Zlá strava
Výstrelok
Pomalý metabolizmus
Nedostatok fyzickej aktivity
Zmeny hormónov
Dehydratácia
Celkový telesný tuk
Hrúbka, ako aj farba pokožky

[Čítajte tu: Presne ako sa zbaviť pehy]

Ale tu je päť metód, ako ich prinútiť ísť, ako aj vďaka základným komponentom udržiavaným v našich kuchyniach.
Krém na kávu
1 šálka bieleho cukru
1 šálka mletej kávy
1 šálka olivového oleja
1 lyžica vody

Metóda: Zmiešajte komponenty a napíšte pastu. Úplne prvé opláchnite a potľapkajte pokožku čistým uterákom. Teraz aplikujte pastu v kruhových pohyboch desať minút v každej zóne. Práčovňa vypnite teplú vodu a potom Pat suchú.
Urobte to denne a vychutnajte si presne to, ako sa pokožka podniká za mesiac! Páči sa vám váš každodenný Cuppa? Takže aj my, ako aj z veľkých dôvodov!

Zdroj: Pinterest.com Grapefruit Cream
1 šálka čistého kokosového oleja
30 kvapiek grapefruitu olej

Metóda: Zmiešajte zmes, ako aj skladujte v nádobe vyrobenej zo skla a nie plastom. Zatiaľ čo kokosový olej pomáha zvlhčovať vašu pokožku, olej z grapefruitu svojimi silnými protizápalovými enzýmami v boji proti celulitíde v boji. Masírujte ropnú predšklabu na päť minút na postihnutých oblastiach denne, ako aj čakajte mesiac, aby ste si mohli vychutnať výsledky.
Zdroj: Draxe.comlemon Zest, ako aj krém na epsom soľ
1 šálka citrónového koncentrátu
Niekoľko štipiek soli Epsom
½ šálky olivového oleja

Metóda: Zmiešajte ich a tiež uložte do sklenenej nádoby. Masírujte oblasť, ktorá sa dotýkala desať minút každý deň s touto smotanou, ako aj pranie teplou vodou. Počkajte na výsledky, čo je zvyčajne mesiac!

[SC: Mediad]
S množstvom vitamínu C v citrónoch, ako aj s ktorými sa pridal pol šálky olivového oleja, pokožka zostáva zvlhčená a tiež v skvelej kondícii.

Zdroj: Pinterest.comApple Cider Ocot a Juniper Oil Rub
Keď sa však k nedegovanej ACV kvapaline pridá do desiatich kvapiek borievkového oleja, môže napísať silnú silu na bojový celulitída. Dvadsaťminútová masáž v oblasti nárazovej oblasti týždenne je oveľa viac ako dostatočná na záchranu dňa. Tento proces je trochu časovo náročný, ale boli by ste potešení výsledkami, ktoré získate!
[Tiež si prečítajte: Najlepšie krémy pre mladšie vyzerajúce krk]

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *