Ako nosiť nákladné nohavice

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

S koncom Skinny Jean Era prichádza koniec toľko ďalších obľúbených priamo po stranu. Milovníci pádu klasiky, ako je náklad, sa môžu radovať! Štýl Go-to Guy Sme vždy tešil krádež dostane nový život v tejto sezóne, v luxusných iterátoch.

Tento príspevok môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Obchod s myšlienkou pokožky-tesné štýly cigariet, a otvorte svoju myseľ uvoľnenejším siluetami a verve-Budeme vás viesť o tom, ako najlepšie doplniť novú príležitostnú jeseň nevyhnutnú.

Tipy na nosenie nákladných nohavíc

Silk

Hodvábne, prehnané tvary sú pripravené na prevzatie nákladu do kancelárie. Spárovaný s päticou päty-up, Breezy TAKING Blúzka a máte všetku novú alternatívu k pozdravu. Sween of the Silk, satén alebo dokonca polyester požičiava to požičané od chlapcov vyzerajú nový zmysel pre poľštinu a prestíž.

Sťahovať sa

Najbližšie k vek-starému nákladu nákladu sme všetci nový a milovaný nenávidený (zapamätajte si konvertibles s kartami?), Slouch štýl berie dobrý starý kepr tebny SLUNG FIT, KTORÉ MAJÚ ZAHRNUTÉ S TEE, BOOKIE A ​​ROZŠÍRENÉ BLÁTORY JE PRÍSLUŠNÝ PLÍNA PÍPAVENIE NAJVYŠŠIE NAJVYŠŠIE.

Výtvarky

Pretože nič kričí “Street štýl” celkom ako pokračovanie aktívnych trendov, mäkké bavlnené náklad bolo určené na vytvorenie zoznamu. Či už hodí na pokrytie vašich krátkych krátkych krátkych športov po štúdiu alebo húpali celú sobotu dlhú pre športový okraj, čipky-up kontroly a upevnite svoj horný uzol-komfort nikdy nevyzeral chladnejšie ako fitness-inšpirovaný nákladný a tankový combo.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *