Recenzia knihy Týždeň: Singer Perfect Plus

Nedávno som dostal kópiu spevák perfektného plus: šiť mix-and-zápas šatník pre plus a petite-plus veľkosti na preskúmanie, a to som si to urobil, kým sa k nej dostanem , nie je ani dokonalá ani plus-veľkosť.

Perfect plus je veľmi priamočiara kniha, nič fantázie. Nebudeš tu získať žiadne techniky couture, alebo niečo príliš módne dopredu alebo umenie-to-noste. Toto je predovšetkým kniha pre drobné, plus-veľkosť žien, ktoré nie sú módne, ale sú frustrovaní s tatty veci, ktoré vidia v obchodoch (alebo s cenovými značkami na odevoch krajšej plus) a ktorí nemajú tonu skúseností.

Kniha obsahuje štyri vzory (blúzka s variáciami golierov a rukáv, nohavice, elastický pásovej sukne a bundu s veľmi peknými vreckami) a mnoho, mnoho stránok pomoci, ako si vybrať tkaniny, výstavbu tipov a montáž.

Ak ste novinci na šitie, potrebujete veľmi základnú šatníku petite plus-veľkosti a chcete veľa ručného držania, táto kniha je ideálna pre vás. Tieto odevy sú tak jednoduché, aj keď vaše tkaniny voľby budú veľmi dôležité. Lacné polyestery alebo zle navrhnuté výtlačky urobia tieto vyzerajú ako raňajky psov – upgrade na lepšie kvalitné bavlnené bavlnené a hodvábne tlačidlá (a vezmete si čas so stavbou), urobí tu všetko rozdiel.

Ak ste už skúsený senár, alebo chcete odevy s pokročilejšími dizajnovými prvkami, zachránim svoje peniaze – nič tu nie je, že ste sa pravdepodobne ešte neurobili na vlastnú päsť. Boli by ste lepšie získať dobrú knihu na montáž vzory (ako vhodné pre skutočných ľudí) a meniť vzory, ktoré sa vám páčia.

Nepotrebujem túto knihu ponechať, takže to dávam preč … osoba, ktorá ma píše najlepšiu haiku o vreckách dostane to! Môžete mi poslať e-mailom alebo nechať ho v komentároch. (Ak ho necháte v komentároch a chcete knihu, uistite sa, že je pre mňa cesta.)

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

REPLOAD A VYHLÁSENIE ZÁKAZNÍKU 15, 2008WITHITU 214 KOMENTÁR
Knihy: Manželka DressingMarch 24, 2008
Šaty denne sprievodca učiť sa šiť: Časť Onefebruary 5, 2008

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *