Turtleneck Slza

Šaty: Kate Spade (tu; Tiež milovať béžovú verziu tu a podobné štýly tu a tu) | Sveter: Kate Spade (posledný štýlový tu!) Topánky: Louise et Cie (podobný tu) Slnečné okuliare: Nina Ricci (podobný tu) Náhrdelník: Gorjana | Polisk: Essie (A-list)

< >

Každý, kto ma poznal za akékoľvek zmysluplné obdobie času, môže potvrdiť mojej neoprávnenej oddanosti Turtlenec na svojich nespočetných formách. Funkcia dielu (Dobrý deň, Wisconsin Detstvo), časť móda, láska je skutočná. Turtleneck sveter? Samozrejme. Turtleneck Tank? Celý deň. Turtleneck Rash Guard? Absolútne … a ani surfujem. Teraz cue Turtlenec šaty. Ak nemáte vlastné, pozrite sa na tento kate rýľ kúzlo s neuveriteľnou kožou vezmite a lakte opravy. Čoskoro zabudnete, že zvyšok vašej zimnej sezóny skriňa dokonca existuje.

P.S. Veľa nových neuveriteľných vecí pridaných do mojej obchodnej stránke na pomoc s nakupovaním s dovolenkou. Pozrite sa na to a ak hľadáte pomoc pri tom, čo sa nosíte na Vašu dovolenku, alebo hľadáte najlepší darček na nákup spolupracovníka, pozrite sa na vodiace lišty nižšie!

Pozrite sa na @Maryorton na Instagrame…

Šokovať

Tento príspevok je sponzorovaný Nordstromom. Všetky výbery produktov, štýl a názory sú moje vlastné.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *