Ako nakupovať Hautelook

Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Každý deň na 8:00 Pacifik, predtým, ako veľa západného pobrežia maloobchodné predajne otvorené, a dlho pred trofejskými manželkami Tote svojich hračiek psov do Rodeo Drive Boutiques, milióny žien dostávajú ruky na nádherné módy, elegantný domáci dekor a sen leaways, a oni Robí to z pohodlia svojich neostroje zariadených domov – až 75% zľavu.

Pozrite sa na naše tipy, ako dostať nášho haute sa pozrieť nakupovaním Hautelook.

Tento príspevok môže pozostávať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Ako nakupovať Hautelook

GIST.HATELOOOOK je len on-line maloobchodníkom, ktorý je podobný Ideeli, Gilt Groupe a ďalšie, ale špeciálne vlastným spôsobom (dostaneme sa na to za sekundu). Jednoduché navigovanie, to trvá menej ako minútu, aby ste sa zaregistruli, a čoskoro získate prístup k dámske, pánske a detské oblečenie a príslušenstvo, domáce ponuky, odvolacie produkty a výpadky. Ospravedlňujeme sa žiadne kúpeľné výlety alebo potravinové zľavy.

Udalosti udalostí.Sale začínajú každý deň na 8.00 hod. Hautelook vám umožní nadchádzajúci predaj až tri dni vopred. Ale zatiaľ čo budete mať malý pokladne nahliadnuť z podujatia, nemôžete vidieť, aké položky sú vlastne na predaj, kým nezačne. Výnimkou z toho je s množstvom letecky.

Forciences.hautelook vyniká z množstva iných predajcov, v akom ľahké, že to pre vás nakupujú (čo môže alebo nemusí byť dobrá vec, v závislosti na tom, ako sa na to pozeráte). Pokiaľ ide o stránky, ako sú tieto, je tu veľa hodnoty pri dosahovaní položiek rýchlo, takže si ich môžete zakúpiť skôr, ako sú preč. Tak, Hautelook vám umožní zúžiť vyhľadávanie podľa veľkosti, štýlu a ceny. Ak chcete naozaj nahor ante, s Hautelook, môžete nakupovať na svojom mobilnom zariadení podľa výberu a zostať v poznaní s upozorneniami.

Nákup.Hautelook je vlastne súčasťou rodiny Nordstrom, ktorý ponúka výhody pre nakupujúcich kvôli aktualizovanej politike návratu a možnosti platby. S Hautelook môžete platiť s kreditnou kartou, PayPal a Billmelater. Môžete vrátiť oblečenie a príslušenstvo pre refundáciu alebo úver. Ak si vyberiete položku Uložiť kredit, návrat dopravy je zadarmo. Ak si vyberiete hotovosť, bude to stáť 5,95 dolárov.

Spoločnosť.Ak milujete Hautelook a Love Topánky, musíte sa pripojiť ku jedinej spoločnosti, ktorá vám prináša personalizovaný výber dizajnérskych topánok za 50 dolárov. Neexistuje žiadna povinnosť dostať sa a dostanete bezplatnú dopravu na Váš nákup. Oh a Hautelook členovia dostanú 10 dolárov z ich prvého nákupu (yay!).

CAVEATS.There je niekoľko poznámok zapamätať si, pokiaľ ide o nákupné hautelook. Po prvé, pamätajte, že váš nákup nebude odoslať až do, s najväčšou pravdepodobnosťou, niekoľko dní po skončení predaja. Predaj zvyčajne posledné dva dni a ceny sa počas tej doby nezmení. Jeden oveľa viac Vec: Môžete byť zmätení o tom, čo hautelook znamená “Hold” položky. To znamená, že položka je v inom vozíku nakupujúcich, ale nebola zakúpená. Držte dych, pretože ak to shopper nedostane do 15 minút, je to späť na predaj.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *