Tento týždeňový príbeh (a predaj)

historici majú dlhé zamietnuté špekulácie, že tajná medzinárodná cabal silných žien mala v pláne úmyselne predĺžiť druhej svetovej vojne, aby sa zvýšili mužské nehody, uvoľnenie postwarových pozícií sily a význam pre ženy v \ t Vláda, priemysel a univerzity.

Ale nedávno objavené dokumenty, vrátane tohto vzorového vzoru (nikdy distribuované) určené pre uniformy nového svetového poriadku, požičiavať dôveryhodnosť týchto pohľadávok.

Profesor Emerita Annabelle Rhys-Middleton, odborník na ženské podzemné organizácie z 20. storočia, nazývané nové nájsť “Nedodávky”. Pridala, ak takáto organizácia existovala – a nehovorím, že to urobila, myseľ – to len by sa mohlo rozhodnúť, že porazil Hitler bol dôležitejší, v dlhodobom horizonte, než ťahaním vecí len preto, aby mal niekoľko ďalších pracovných miest. ”

“Myslím, že ak naozaj chcete spoločnosť, kde ženy majú viac a viac dôležitých pracovných miest, všetko, čo musíte urobiť, je podporovať kultúru flávnej pitia a nebezpečných športov medzi dospievajúcimi mužmi, spomaľujúci ich akademický pokrok tak, že viac žien absolvuje viac žien z najvyšších univerzít. Potom musíte byť trpezliví. Počkaj, povedal som to nahlas? ”

[Vzor je z JEN v Momspatterns, ktorý beží 15% zľava predaj až do konca mesiaca, s kódom kupónu ‘LovePatterns’ … a ona bude stále loď zadarmo v USA a Kanade s nákupom 5 alebo viac a ponúknuť zľavy na medzinárodnej úrovni.]

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Nie som Deadseptember 15, 2009WITH 42 Komentáre
Hosťa rant na “Prečo sú vintage vzory tak drahé?” 17. júl 2008WITH 116 Komentáre
Zmeškal som blogovanie proti sexizmu! 9. marca 2007

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *