Jarné topánky. Diskutujeme.

Môžem ísť na spustenie, posúvanie cez Instagram alebo si prečítať knihu. Existuje veľa prestojných aktivít, do ktorých sa oplatí zapojiť sa, keď sa ocitnem s zriedkavým momentom času na gauči. Ale úprimne povedané, pravdepodobne to len budem tráviť prehliadaním Nordstromovej sekcie topánok, pretože … majú ich všetky.
Pracujeme tu s množstvom materiálu, priatelia. Sezónne topánky, nadčasové topánky, sú doslova tisíce párov pripravení vás vyraziť priamo z akejkoľvek koľají topánok, ktoré vás momentálne trápi. Takže nechápem, ako sa ľudia odtiaľto dostanú a vystupujú bez plných vozíkov, naozaj nie.
Príklad v prípade (alebo v skutočnosti v klinách): Videl som tieto sandále Alexandre Birman na Nordstrom a doslova postavil zvyšok oblečenia v okolí. Tieto šaty Tibi zakrúžky a slamené vrecko (tkané vrecká sú znakom letného prístupu, viete, že je to pravda) sú úplne pritiahnuté roztomilosťou, ktorá sa objavuje južne od mojich členkov. Čerpadlo by bolo príliš vyleštené a príliš by som mal byt. Tieto kliny majú presne pravdu. Dokážete si predstaviť, či by som ich prešiel okolo nich? Horor.
Smutné situácie topánok majú liek a ja vás chcem ubezpečiť. Zoberte si, dajte si pozor na padajúce zvyšky a vykopajte sa do pôsobivého inventára topánok spoločnosti Nordstrom, Stat. Váš štýl závisí od toho.
Nahliadnite do všetkých mojich obľúbených štýlov jarných topánok nižšie !!

Jarná obuv

Ďakujeme spoločnosti Nordstrom a Shopstyle za partnerstvo na tomto príspevku!

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *